ZUS jest zasiłkiem moim

Długość: 3min MP3 RSS

Dzisiaj odcinek mocno związany z naszym wspaniałym systemem socjalnym. Dodatkowo mały sukces - wstęp w tym odcinku nagrałem za pierwszym razem i bez montażu (może dlatego, że jest taki krótki). Tekst dzisiejszego odcinka: http://kaziq.net/nutworek/zus.htm

Kaziq

Nut Worek to codwutygodniowy program, w którym prezentuję swoje twory muzyczno-tekstowe. Mówiąc prościej, modyfikuję istniejące piosenki, bądź wiersze tak, żeby było śmieszniej. A czasami nawet mam coś sensownego do przekazania. Zapraszam do słuchania i komentowania.

 • Kaziq
  Kaziq
  7 lat temu

  Przecież nigdzie nie powiedziałem, że każdy. To jest chyba jakaś choroba, że jak ktoś krytykuje zjawisko występujące w określonej grupie ludzi, to niektórzy odnoszą to do całej grupy. Wygląda na to, że niektórzy lubią czuć się skrzywdzeni, bo bardzo mocno szukają do tego okazji. Nic na to nie poradzę, niestety.

 • stach
  stach
  7 lat temu

  Nieźle śpiewasz takie wesołe melodie ;] Tekst mocny, tylko dla wielu ludzi może być krzywdzący. W końcu nie każdy korzystający z zasiłku jest nierobem i alkoholikiem. Ale w niektórych przypadkach na pewno trafiłeś w sedno.

 • Karolina
  Karolina
  7 lat temu

  Dobra piosenka o złym systemie. Bard z ciebie wylazł ;)

 • Sylwek
  Sylwek
  7 lat temu

  Zaufaj, Ubezpiecz, Sp******** ;-)

, żeby skomentować.