Szkoła Rodzenia 8 komentarzy 2014-05-12

Wstęp

Długość: 10min MP4 MP3 (4,9MB) RSS

Co to za szkoła? O co tu chodzi? Kto to jest? Po ile grzyby?

Martin Lechowicz

Spłodziłeś coś ciekawego, ale nie doszło do porodu? Masz górę pomysłów, ale boisz się zacząć? Czujesz parcie i nie wiesz co zrobić? Szkoła Rodzenia pomoże każdemu, kto czuje potrzebę rodzenia. Wszystko jedno czy to książka, film, komiks, piosenka, czy produkcja kapeluszy z czekolady. Bo nie wystarczy spłodzić - trzeba jeszcze urodzić. Martin Lechowicz - autor piosenek, książek, komiksów, podcastów, videocastów, gier - to gość, który ma kupę doświadczenia, kupę sukcesów w tym co robi i dużo przydatnych wskazówek dla każdego, kogo ciągnie i pcha w stronę tworzenia. Program jest dla tych, którzy chcą popracować i chcą mieć wyniki. Wszystkie odcinki dostępne tylko dla mecenasów radia Enklawa.

 • Becia
  Becia
  7 lat temu

  a mozna sugerowac o czym mowic w szkole? albo pytania zadawac i liczyc na odpowiedz?

 • Shogun
  Shogun
  7 lat temu

  Wiem, że ma to być nieregularnik, ale jednak jaką mniej więcej częstotliwość tego programu przewidujesz?

 • Martin Lechowicz
  Martin Lechowicz
  7 lat temu

  Stworzyć jest jednak trudno. Tobie pewnie nie, bo już widzę robisz swoje i robisz to długo. Ale większość ludzi ma problem taki, że chętnie zaczynają, ale prawie nigdy nie kończą.

  Słusznie - przez brak odbiorców ludzie się zniechęcają. Byłby łatwiej, gdyby od początku pomyśleli o tym co zrobią jak już swoje urodzą.

  Ale o tym będzie w następnym odcinku.

 • Michał
  Michał
  7 lat temu

  Stworzyć nie jest trudno, trudniej jest tworzyć. Mnóstwo ludzi się zniechęca bo nie udaje im się znaleźć odbiorców. I to w zasadzie chyba najczęstszy problem. Poza tym na początku zazwyczaj tworzy się straszne gówno. :) I to też zniechęca bo ludzie nie widzą siebie za parę lat, jak już tworzą coś znośnego.
  Ja tworzę biżuterii i faktycznie największy problem mam z marketingiem bo mnie to nudzi. A jak patrze na zdjęcia tego co robiłem jak zaczynałem to sobie myślę jaka jest różnica i cieszy mnie przyszłość. Bo mam nadzieje, ze za kolejne lata również bedzie taka przepaść miedzy tym co robię dzisiaj.

 • Michu08
  Michu08
  7 lat temu

  Jestem za.Jak w prawdziwym życiu nie dasz nie urodzisz :(

 • Martin Lechowicz
  Martin Lechowicz
  7 lat temu

  A ile się chce!
  Ale wystarczy tylko sponsorować Enklawę. O, tu jest napisane: http://www.enklawa.net/page...

 • stach
  stach
  7 lat temu

  A oprócz subskrypcji to finansowo ile zapłacić?

 • Shogun
  Shogun
  7 lat temu

  No ja czekam:)

, żeby skomentować.