Wielki ANTY-TEST PĄCZKÓW DONUTÓW

Długość: 0 RSS

Kino NIEMORALNEGO i NIEZASPOKOJONEGO Głodu! ;) 44 minuty prawdziwego "Żetelnego" testu! 3 dni kręcenia i 4 dni montowania. Tylko dla cierpliwych widzów.

Żarłok

Żarłok is coming

 • Szymas
  Szymas
  7 lat temu

  Kiedy ja kogokolwiek gdziekolwiek zbanowałem? :D

 • stach
  stach
  7 lat temu

  tzw "CONTENT ID" automat - program, który po fali dzwiekowej [wykresie] rozpoznaje utwor i wysyla info do wlasciciela. (bedzie RE-UP juz bez tego kawalka). Pozdro

 • stach
  stach
  7 lat temu

  Zaraz sie do |Ciebie odezwę na priv. Odblokowali mi konto. Bedzie REUPLOAD w lepszej wersji, dopracowanej, ale bez tego utworu. We środe o18:30 . Pozdro

 • stach
  stach
  7 lat temu

  ja nie wiem co sie na tym YT odpierdala. nic nie robilem. napisalem jedynie do wytworni z prosba o wycofanie zażalenia. i widocznie puscili. Ale ja wmiedzyczasie zrobilem ver. reżyserką. Skrocilem CALOŚĆ o 30 sekund, dodałem scene o ktorej zapomnialem i wyciąłem tamten felerny kawałek. Muszę więc to to usunąć całkiem i w rzucić nową wersję. Udało Ci sie zobaczyc pierwotną wersje [sporna muzyka to ta co byla pod Biedronka z cmentarzem]

  a Oszonie żadnych donatów u mnie - nawet "donatopodobnych".

 • Lukszmar
  Lukszmar
  7 lat temu

  O jest filmik - jakoś dałeś radę Skuro. Fajna produkcja, momentami czułem napięcie i Twój smutek (slow motion działa), chociaż momentami rzeczywiście przeciągałeś :). Ja zjadłem 5 pączków w tłusty czwartek, ale to tylko dlatego że były różne imprezy w ten dzień :P. Jedliśmy z różnych sieciówek ale i tak najlepsze były oczywiście domowe zrobione przez nasze kobiety i przyjaciółki :P. Natomiast z siecówek to te z Auchana niedaleko Radzikowskiego (Kraków) mi chyba najbardziej smakowały z czekoladowym nadzieniem w środku. Niestety nie było żadnych donatów akurat na tej imprezie.

  Natomiast jeszcze odnośnie donatów, to niedawno coś donato podobnego jadłem właśnie w tym Auchanie. To jeszcze przed tłustym czwartkiem było (potem się ludziska rzucili i momentalnie zniknęły). Dałbym temu za ogólne wrażenia 8/10 :). To był taki niby donat z polewą czekoladową na wierzchu... Trochę podobny do tych kolorowych, których testować nie chciałeś, ale lepszy bo bez takich niby wiórek i taki mało suchy :P.

  Przy okazji, Twój kot zawsze siedzi w takiej pozie jak go chcesz czymś nakarmić? :P

 • Lukszmar
  Lukszmar
  7 lat temu

  Tak w dzisiejszym świecie nie znasz dnia i godziny jak coś publikujesz. Wielkie serwisy i wytwórnie się nie cackają. Jak zgłasza ktoś roszczenia o prawa autorskie to od razu lipa. Wszystko Ci zamykają, a potem jeszcze blokują serwisy jak się potwierdzą doniesienia właśnie na dłuuugo, albo permanentnie. Ba czasem każą nawet płacić kary. I nikt nie słucha wyjaśnień, że: "nie wiedziałem", czy "nie zauważyłem". Bardzo "mądre" to jest często tak, więc współczuję. Możesz udostępnić na priv tylko nie wiem jak, bo to pewnie spory plik... Pewnie jakbyś wrzucił go na jakiś serwer i podał namiary to by było najlepiej. Obiecuję sobie nie przywłaszczyć i kopiować bez zgody :).

 • Fantasmagoria-Czarnobrody
  Fantasmagoria-Czarnobrody
  7 lat temu

  Upamiętnijmy wytwórnię. Ciekawe jak oni to wyszukują? Ostatnio AdBuster dostał 1000 euro kary za wykorzystanie jakiegoś utworu, bo brakowało kilku lat do 70 po śmierci twórcy.

 • Paweł
  Paweł
  7 lat temu

  Ja też chcę to zobaczyć! To plus podcastów trzymanych na swojej stronie, że żaden Youtube, Martin ani Szymas nie dadzą bana, gdy się im podpadnie.
  Wrzuć to na jakiś inny serwer, najlepiej tak, żeby Enklawa łyknęła. Ja sam od lat korzystam z Archive.org - po wrzuceniu tracisz kontrolę nad swoim plikiem, ale jest to darmowe i przyzwoicie działa.
  A w ogóle, drogi Skuro, bardzo chciałbym spotkać się z Tobą w Krakowie. Nagrać coś razem. Pogadać. Ale ciężko znaleźć mail do Ciebie (mój na ten przykład to pawel.duraj@gmail.com)

 • stach
  stach
  7 lat temu

  A daj spokkoj. :( Wtym wypadku to nie obywatel. To kwestia jazzowej wytwórni z New Zeland. Zglosili jakieś Content Strike co do piosenki,mimo iż jutub oznaczyl że idzie kasa z reklam do nich, no i chu! na 6 miesiecy nie moge publikowac filmow dluzszych niz 15min. i nie moge miec drugiego ostrzezenia. Wiec albo Wielki test bedzie mial re-up za pół roku, albo podzielę na 3 osobne części i tak wsadzę [wątpie bo to BEZ SENSU, bo to jedna całość]. Jeśli nie chcesz czekać pół roku mogę przesłać ci na priva, albo wrzucić plik na zewn serwer. Bo film byl super :( przykra sprawa, stracilem 8 godzin z soboty by to rozpracować ;(((

 • Lukszmar
  Lukszmar
  7 lat temu

  Miałem właśnie obejrzeć, a tu film niedostępny :(. Pewnie jakiś donosik "miłego" obywatela co mu się nie spodobał komentarz odnośnie ulubionego pączka :P.

 • stach
  stach
  7 lat temu

  Słodka dziurka? Dziura jest bez smaku, słodkie i pulchne są te "obŻeŻa" :]

 • Fantasmagoria-Czarnobrody
  Fantasmagoria-Czarnobrody
  7 lat temu

  "Słodka dziurka" jeżeli o te amerykańskie chodzi.

, żeby skomentować.