Przemoc

Długość: 120min MP3 (57,6MB) RSS

O męskiej przemocy i nagim pomyśle Partii Kobiet. Co zrobić gdy widzisz przemoć. Jakiego wychowania uczyć dzieci seksualnego czy emocjonalnego? Co jest nie tak z Kongresem Kobiet. Czy gwałcą tylko na polskich wsiach? Szokujący obraz przemocy rodzinnej i przemocy wobec kobiet w polskiej rzeczywistości Rekordowa liczba dzwoniących słuchaczy, czat pełen pytań - nieobojętni wobec przemocy słuchacze programu Rozmowy w Nocy rozmawiają o przemocy z Barbara Bielawska - Parta Kobiet / Prezeska Stowarzyszenia "Kobiety dla Małopolski" www.RozmowywNocy.com Rozmowy w Nocy to internetowy talk-show na ŻYWO z udziałem słuchaczy w Środy 23.00. Rozmowy w Nocy to audycja o życiu, ludziach i ich problemach a przede wszystkim to miejsce w którym możesz usłyszeć odpowiedzi na pytania o których boisz się myśleć. O czym lubimy rozmawiać jest tego sporo napewno równouprawnienie, choroby dzisiejszego społeczeństwa, krytyka instytucji kościelnych nie jest nam obca, nauka Bóg wiara, religia, nasze lęki, autorytety, polityka, ale przede wszystkim człowieczeństwo. Rozmowy w Nocy to show tylko dla ludzi pełnoletnich 18+.

Kuba

Rozmowy w Nocy to internetowy talk-show na żywo z udziałem słuchaczy w środy 23.00. Jest to audycja o życiu ludziach i ich problemach. Nasze tematy to człowieczeństwo, polityka, równouprawnienie, choroby dzisiejszego  społeczeństwa, krytyka instytucji kościelnych nie jest nam obca, nauka, Bóg, wiara, religia, nasze lęki. Rozmowy w Nocy to program tylko dla ludzi pełnoletnich 18+ 

 • Stefan
  Stefan
  8 lat temu

  Przeglądając internet natrafiłem na inną kobietę, która nawet ciekawie mówi o przemocy w rodzinie i chyba zna temat bardzo dobrze:

  https://www.youtube.com/wat...

 • Kuba Rozmowy W Nocy
  Kuba Rozmowy W Nocy
  8 lat temu

  Dziś wolne proszę Pana. :)

 • stach
  stach
  8 lat temu

  Kuba a dzisiaj jest audition?

 • stach
  stach
  8 lat temu

  Owszem, ale to nie jest rodziciel - ojciec "naturalny". Podobnie jest u zwierząt - swoim potomstwem się opiekuje, a wobec cudzego wykazuje agresję - z reguły.

 • stach
  stach
  8 lat temu

  No .. nie ma oficjalnych danych, takich statystyk - z podziałem na ojców i pozostałych. To mi mówili sami policjanci zwracając uwagę na kilka spraw odnośnie walki z przemocą domową. Przykładowo. Ponoć baby się bardzie rozzuchwaliły - te bystrzejsze terroryzują mężów niebieska kartą, policją podczas awantury.

 • stach
  stach
  8 lat temu

  Wydaje mi się że oni nie rezygnują. Szukają czagoś nowego - a jak znajdą to nas powalą na kolana swoimi projektami. Ja ani Krawcowi ani Martinowi do pięt nie dorastam. Damy radę, pozdrawiam Kuba.

 • stach
  stach
  8 lat temu

  Najpierw Martin z Lewatywy zrezygnował, potem Krawiec z Lorem Ipsum, niedługo cała Enklawa będzie na Kubie jechać ;-)

 • Stefan
  Stefan
  8 lat temu

  Nie tylko u nas w kraju mamy kłopoty z przemocą:

  - ze strony mężczyzn:
  http://www.youtube.com/watc...

  - ze strony dzieci:
  http://www.youtube.com/watc...

  - oraz ze strony kobiet:
  http://www.youtube.com/watc...

  A tak przy okazji to polecam TomoNews US.
  Fajny kanał informacyjny, czasami nawet z jajem.

 • Martin Lechowicz
  Martin Lechowicz
  8 lat temu

  Masz jakieś źródła tych danych?

 • Kuba Rozmowy W Nocy
  Kuba Rozmowy W Nocy
  8 lat temu

  no... "ojczym" zalegalizowany także podobno często leje a i o gwałtach ojczyma także czytałem.

 • Brodzislaw
  Brodzislaw
  8 lat temu

  Zapomniałem najważniejszego. Przemoc - ta w najskrajniejszej, najbrutalniejszej odmianie - katowania, znęcania się występuje generalnie w KONKUBINATACH i tego typu nieformalnych związkach ludzi wywodzących się z patologii.

 • Kuba Rozmowy W Nocy
  Kuba Rozmowy W Nocy
  8 lat temu

  dla spiochów jest offline :)

 • Stefan
  Stefan
  8 lat temu

  Zaspałem na rozmowy i na after też, nieeeeee :(

, żeby skomentować.