O Rosji i o polskich Chinach Europy. Gość: Tomasz Omański

Długość: 57min MP3 (27.5MB) RSS

Ile kawalerek można kupić za 48 samolotów F-16? Jak zmieniło się życie w Rosji? Czym nie jest bezpieczeństwo energetyczne? Jakie są szanse na czwartą wojnę światową? Jak silny jest egoizm między narodami. O biznesie wojennym, rosyjskich cenach, o Polsce Rosji i Ukrainie rozmawiam z Tomkiem Omańskim od 23 lat mieszkającym w Rosji prowadzącym Polskie Centrum Kultury w Kaliningradzie. www.polska-kaliningrad.pl www.RozmowywNocy.com Rozmowy w Nocy to internetowy talk-show na ŻYWO z udziałem słuchaczy w Środy 23.00. Rozmowy w Nocy to audycja o życiu, ludziach i ich problemach a przede wszystkim to miejsce w którym możesz usłyszeć odpowiedzi na pytania o których boisz się myśleć. O czym lubimy rozmawiać jest tego sporo napewno równouprawnienie, choroby dzisiejszego społeczeństwa, krytyka instytucji kościelnych nie jest nam obca, nauka Bóg wiara, religia, nasze lęki, autorytety, polityka, ale przede wszystkim człowieczeństwo. Rozmowy w Nocy to show tylko dla ludzi pełnoletnich 18+.

Kuba

Rozmowy w Nocy to internetowy talk-show na żywo z udziałem słuchaczy w środy 23.00. Jest to audycja o życiu ludziach i ich problemach. Nasze tematy to człowieczeństwo, polityka, równouprawnienie, choroby dzisiejszego  społeczeństwa, krytyka instytucji kościelnych nie jest nam obca, nauka, Bóg, wiara, religia, nasze lęki. Rozmowy w Nocy to program tylko dla ludzi pełnoletnich 18+ 

 • stach
  stach
  9 lat temu

  Zapomniałeś się przelogować?

 • Kuba
 • Kuba
  Kuba
  9 lat temu

  Zobaczcie enklawowicze jak u MARUCHY dyskutuja nie mam pojecia kto jak dostal tego linka - ale warto sie uczyć. :) https://marucha.wordpress.c...

 • Kuba
  Kuba
  9 lat temu

  Ktoś lubi Rozmowy - miło http://novorossia.today/?p=...

 • Stefan
  Stefan
  9 lat temu

  http://www.polska-kaliningr...

 • Stefan
  Stefan
  9 lat temu

  W tym dokumencie jest wyjaśnione w sposób naukowy dlaczego lubimy to co lubimy, warto obejrzeć i przemyśleć:

  https://www.youtube.com/wat...

 • Kuba
  Kuba
  9 lat temu

  Ciesze się że słuchasz, szkoda że tak bardzo martwisz się o mnie. Z tym "biedactwem" to zupełnie przesadziłeś. Wszystkiego dobrego święta idą :)

 • RAdesign
  RAdesign
  9 lat temu

  Królewiec z racji położenia nie ma zbyt wiele wspólnego z taką "prawdziwą" Rosją. Wpływ Polski, "bałtyków" i łatwego dostępu do Niemiec i krajów skandynawskich jest zbyt duży. Jest bardziej liberalnie, nawet jeśli sporo obwodu to baza wojskowa.
  Gość ogólnie rozsądny, pojętny i faktycznie patriotyczny.
  Rządy rządzą tak samo jak tysiące lat temu - wystarczy prześledzić 100 lat rządów w republice rzymskiej i widać dokładnie te same wzorce rzadów elit, trybunów ludowych, divida et impera, etc...

  Natomiast jeśli prowadzącemu nie podobają się marsze niepodległości, to musi strasznie cierpieć w USA - tam przecież te przejawy nacjonalizmu są wszędzie i non-stop - flagi, marsze, podejście "proud to be american" i inne takie.
  Biedactwo musi cierpieć, skoro tak go boli jeden polski marsz w roku.
  No chyba że boli go tylko polski "nacjonalizm" zaś amerykański "nacjonalizm" jest już spoko.

 • Kuba
  Kuba
  9 lat temu

  Powiem tak - naprawde fajna rozmowa - inna i prawdziwa. I wielka szkoda że i tak na youtube "zesrała się w jacuzzi" osiąga miliony, kotki kawałki dupy i persi robią furrorę. Społeczeństwo konsumuje wymiociny - bo łatwiej i wygodniej nawet zębów nie trzeba mieć. Nie dajcie się łatwiźnie- gotujcie sobie obiady. Uściski Kuba.

 • stach
  stach
  9 lat temu

  Powiem tak - naprawde fajna rozmowa - inna i prawdziwa. I wielka szkoda że i tak na youtube "zesrała się w jacuzzi" osiąga miliony, kotki kawałki dupy i persi robią furrorę. Sołeczeństwo konsumuje wymiociny - bo łatwiej i wygodniej nawet zębów nie trzeba mieć. Nie dajcie się łatwiźnie gotujcie sobie obiady. Uściski Kuba.

 • stach
  stach
  9 lat temu

  Powiem tak - naprawde fajna rozmowa - inna i prawdziwa. I wielka szkoda że i tak na youtube "zesrała się w jacuzzi" osiągnia miliony, kotki kawałki dupy i persi robią furorę. Sołeczeństwo konsumuje wymiociny - bo łatwiej i wygodniej nawet zębów nie trzeba mieć. Niedajcie się łatwiźnie gotujcie sobie obiady. Uściski Kuba.

, żeby skomentować.