Nieuczciwa konkurencja

Długość: 77min MP3 (46,3MB) RSS

Po co jest wiata przystankowa? Czy kino zrobiło wielki przekręt? Role procesowe w postępowaniu. Nieuczciwa konkurencja? Akcja pisz do Beci i kolorowa sałatka na zakończenie.

Becia

Prawniczek, czyli o prawie łopatologicznie

 • Lukszmar
  Lukszmar
  7 lat temu

  W Krakowie jest aktywność :D. Tylko, że nie internetowa aktywność :P. Generalnie z czasem do rozdysponowania ciężko jest u mnie ostatnio. O kurcze, Beciu to ja Ci prześlę tą pocztówkę razem z książkami obiecanymi ;).

  Beciu, mycie wiat na przystankach w godzinach szczytu to jeszcze nie szczyt głupoty, jeszcze nas na pewno czymś zadziwią jacyś ludzie ;).

  Mnie te stare kina się podobają, bo mają jakiś taki nastrój. Przy czym, nowe kina można ucharakteryzować na stare i też będą ok. Ja generalnie nie mam problemu z nowymi kinami i likwidacją kina Femina - jak coś jest nierentowne i nie da się tego usprawnić to niestety trzeba zlikwidować.

  Widziałem Beciu, że ta Twoja Gwiazda, aż tak mocno i tak szybko się nie zmieniła :P.

  Ja obstawiam, że w tym lesie ludzie się wieszają, gdyż jak jest bardzo cicho i ciemno, to czują się jakby zostali sami w życiu, myśli napływają i niepokoje, depresje ich nachodzą pewnie też, lęki, itp. Chociaż to już pewnie jakieś podłoże musiało mieć przed wejściem do tego lasu. Na dodatek ciemny las to zawsze był taki synonim strasznego miejsca, chyba. Co do głuchych, to chyba jednak oni są od dziecka przyzwyczajeni, więc to ich tak nie rusza. Poza tym, jak jest bardzo cicho to zaczyna się słyszeć bicie serca własne i wszelkie niskie dźwięki z otoczenia, niektórzy mogą pomyśleć, że coś się czai na nich gdzieś...

  O ja, butelkowana wódka tańsza od butelkowanej wody - co by to było jakby tak zrobili w Polsce xD.

  O rany, co w tej Korei mają takie parcie na te operacje plastyczne, kobiety...

  Wyślijmy kogoś do czadu - to brzmi jak spalmy go :P.

  W Japonii mają świra moim zdaniem, na punkcie zabijania niektórych ryb i delfinów (niemądre tradycje i obrzędy się kłaniają).

  Somalia zasłynęła w filmie Helikopter w Ogniu.

  Super, niech dzieci machają maczetami, a przyszłość na pewno będzie lepsza xD.

  O ja, porywanie dzieci na narządy, spód dna moim zdaniem i jeszcze świadkowie nie reagują.

  Znowu ta chora sprawa polskibusa. Czemu polskibus ma takie problemy - ja Wam powiem:
  Bo to kapitaliści, a kapitalizm to zło! Bogacze zagraniczni chcą się nachapać na polskiej krwi! Poza tym, jak to tak - bez łapówek?!?! Toż przecież wiadomo, że bez łapówek to się nic nie da, to pewnie jakiś przekręt! Pracowników na pewno będą tłamsić, nie mają związków zawodowych, itp! :P
  Tak właśnie myśli spora cześć naszego społeczeństwa. W poniedziałek było o tym sporo w: "Jest sprawa" :). Tak serio, serio to to pokazuje moim zdaniem w jakim stanie jest wciąż ten kraj (mentalnie i prawnie).

  O rany 2 razy Cię pałowali Beciu, to mam nadzieję, że chociaż jacyś przystojniacy ;).

  O dziękuje za brawa :D. Tyle, że ja jak napisałem na początku jeszcze tych książek nie wysłałem, bo ludzie wiąż donosili nowe, a ja czasu nie mam tak wiele znowu i jeszcze wciąż nie wiem jak to prześlę :P. Nie martw się jednak Beciu, na pewno jakoś dam radę ;).

  O będzie niezłe obsmarowanie Martina widzę w tej książce :P.

 • stach
  stach
  7 lat temu

  BEcia z Kudłatym tworzą fajny duet radiowy !

 • Becia
  Becia
  7 lat temu

  kin tanszych niz femina tez jest w warszawie duzo, wiec powiedzmy sobie szczerze, to kino nie jest takie niezbedne.

 • Michał
  Michał
  7 lat temu

  Prawidlowa jest chyba intuicja z poprzedniej audycji - kino w Biedronce pobedzie, ale z takim cennikiem i repertuarem, ze nikt nie bedzie chodzic, wiec sie zamknie. A kin moze jest i 80, ale isc do kina za 15 zl i za 25 zl to jednak jest roznica. Dla niektorych nawet zaporowa.

 • Becia
  Becia
  7 lat temu

  becial@wp.pl

 • stach
  stach
  7 lat temu

  Prosimy o adres e-mail do akcji pocztówkowej.

, żeby skomentować.