Lewatywa Mózgu 4 komentarze 2015-11-10

Nieobiektywna, nierzetelna i powierzchowna prezentacja nowego rządu

Długość: 81min MP3 (58,6MB) RSS

Przedstawiam nowy rząd PiS. Ponieważ rzetelnych, przemyślanych prognoz jest wiele, ja postanowiłem oceniać na podstawie wyrazu twarzy, ilości włosów i koloru krawata.

Martin Lechowicz

Program satyryczny, rozrywkowy i edukacyjny.

Martin Lechowicz komentuje, wyolbrzymia i przesadza. Niejednokrotnie godzi w wartości.

Tylko w radiu Enklawa.

 • pawelooss
  pawelooss
  5 lat temu

  W wymowie raczej "pawelos" niż "paweluz". Ale Paweł też może być. :)

  Ciężko było na czacie na szybko coś więcej napisać, ale w komentarzu mogę rozszerzyć, dlaczego akurat Streżyńskiej bym kibicował. Jako szefowa UKE dekadę temu powalczyła sobie z monopolem TePsy (no wiem, że to brzmi jak walka państwowego monopolu z monopolem państwowym, ale była w niej przynajmniej skuteczna dla konsumentów), obniżała MTR'y sieci komórkowych oraz zainicjowała przetargi czy dała impuls do budowy infrastruktury szerokopasmowych sieci internetowych. Może inny urzędnik na jej miejscu też by to w pewnym zakresie robił, ale ona udowodniła, że już to potrafi. Jej następczyni z ramienia PO już tak chwalona nie jest.

  Poza tym przez chwilę "współpracowała z Przemysławem Wiplerem, który po odejściu z PiS rozpoczął tworzenie stowarzyszenia "Republikanie". Została jego wiceprezesem i włączyła się w prace nad programem". Podobnie Szałamacha jest byłym UPR-owcem, a i Gowinowi poprzednio coś dobrego udało się pchnąć. Więc w nowym rządzie są przynajmniej trzy osoby ze środowisk bliższych wolnościowcom. Co oczywiście wiosny nie czyni, bo reszta składu pozytywnie nie rokuje, ale mam nadzieję, że przynajmniej oni niczego nie spieprzą. ;)

 • Byvy
  Byvy
  5 lat temu

  ... i Korwin. Musi być. Korwin KRUL!!!

 • Genop Szyber
  Genop Szyber
  5 lat temu

  Nie szkoda wam czasu na pseudo obśmianie partii które dostały sie do sejmy. Co to jest jakiś kuba wojewódzki i figurski, bełkot dl mas . Nie odsłucham tego podcastu i radze wam odpuścić sobie te bezproduktywne tematy nawet w kontekście żartu, bo śmieszność tej rzeczywistości parlamentarnej przekroczyła horyzont żartu . Nom, więcej o umarlakach notabene życiu,bierności w autobusach, bierna agresją uzasadniona literą prawa i ttp, Jeśli polityka to tylko globalna, międzynarodowa i Korwin. Nie pozdrawiam ,Muhomorniczy

 • stach
  stach
  5 lat temu

  Wie ktoś ile razy w tej audycji Martin mówił o bankructwie ZUS?

, żeby skomentować.