Lewatywa Mózgu 4 komentarze 2015-11-10

Nieobiektywna, nierzetelna i powierzchowna prezentacja nowego rządu

Długość: 81min MP3 (58.6MB) RSS

Przedstawiam nowy rząd PiS. Ponieważ rzetelnych, przemyślanych prognoz jest wiele, ja postanowiłem oceniać na podstawie wyrazu twarzy, ilości włosów i koloru krawata.

Martin Lechowicz

Program satyryczny, rozrywkowy i edukacyjny.

Martin Lechowicz promuje wolność, komentuje, wyolbrzymia i przesadza. Niejednokrotnie godzi w wartości.

Sztandarowy program radia Enklawa.

Kiedy nadający zaczyna nadawać swoją audycję, system automatycznie to wykrywa i wysyła powiadomienia mailem.

Jeżeli zapisałeś się i wybrałeś powiadomienie jednorazowe, twój mail zostanie automatycznie usunięty z bazy danych po wysłaniu maila. W każdym mailu razem z powiadomieniem przychodzi link dezaktywacyjny. Kiedy ci się program znudzi, kliknij tylko w link i powiadomienia się skończą.

Jeżeli podajesz swój mail po raz pierwszy, dostaniesz najpierw mail z prośbą o potwierdzenie, że to ty wypełniłeś ten formularz a nie jakiś głupi automat. Chodzi o to, żeby nikt nie dostawał przypadkiem maili, których nie chciał dostawać.

System powiadomień to nie jest serwis newsletterowy! Nie dostaniesz nigdy nic innego niż tylko powiadomienie. Żadne twoje dane nie zostają zapamiętywane i jeżeli nie korzystasz z powiadomień twój mail się usunie. Jeżeli chcesz dostawać newsletter albo inne powiadomienia, znajdziesz to wszystko w ustawieniach konta.

Aha, i powiadomienie dotyczy tylko tego programu, do którego się zapisałeś. Więc jeżeli chcesz dostać powiadomienia o innych audycjach, musisz się zapisać oddzielnie.

Ten system napisałem ja osobiście i działa w całości na moim serwerze, więc możesz być pewny, że żadna zewnętrzna firma niczego nie podgląda, nie podsłuchuje i nie czyta.

Martin Lechowicz

Nie przegap audycji!

Ta audycja jest na żywo. Zostaw swój mail, a automat przyśle ci powiadomienie kiedy prowadzący zacznie nadawać na żywo.

więcej informacji...
 • pawelooss
  pawelooss
  8 lat temu

  W wymowie raczej "pawelos" niż "paweluz". Ale Paweł też może być. :)

  Ciężko było na czacie na szybko coś więcej napisać, ale w komentarzu mogę rozszerzyć, dlaczego akurat Streżyńskiej bym kibicował. Jako szefowa UKE dekadę temu powalczyła sobie z monopolem TePsy (no wiem, że to brzmi jak walka państwowego monopolu z monopolem państwowym, ale była w niej przynajmniej skuteczna dla konsumentów), obniżała MTR'y sieci komórkowych oraz zainicjowała przetargi czy dała impuls do budowy infrastruktury szerokopasmowych sieci internetowych. Może inny urzędnik na jej miejscu też by to w pewnym zakresie robił, ale ona udowodniła, że już to potrafi. Jej następczyni z ramienia PO już tak chwalona nie jest.

  Poza tym przez chwilę "współpracowała z Przemysławem Wiplerem, który po odejściu z PiS rozpoczął tworzenie stowarzyszenia "Republikanie". Została jego wiceprezesem i włączyła się w prace nad programem". Podobnie Szałamacha jest byłym UPR-owcem, a i Gowinowi poprzednio coś dobrego udało się pchnąć. Więc w nowym rządzie są przynajmniej trzy osoby ze środowisk bliższych wolnościowcom. Co oczywiście wiosny nie czyni, bo reszta składu pozytywnie nie rokuje, ale mam nadzieję, że przynajmniej oni niczego nie spieprzą. ;)

 • Byvy
  Byvy
  8 lat temu

  ... i Korwin. Musi być. Korwin KRUL!!!

 • Genop Szyber
  Genop Szyber
  8 lat temu

  Nie szkoda wam czasu na pseudo obśmianie partii które dostały sie do sejmy. Co to jest jakiś kuba wojewódzki i figurski, bełkot dl mas . Nie odsłucham tego podcastu i radze wam odpuścić sobie te bezproduktywne tematy nawet w kontekście żartu, bo śmieszność tej rzeczywistości parlamentarnej przekroczyła horyzont żartu . Nom, więcej o umarlakach notabene życiu,bierności w autobusach, bierna agresją uzasadniona literą prawa i ttp, Jeśli polityka to tylko globalna, międzynarodowa i Korwin. Nie pozdrawiam ,Muhomorniczy

 • stach
  stach
  8 lat temu

  Wie ktoś ile razy w tej audycji Martin mówił o bankructwie ZUS?

, żeby skomentować.