Za pewne rzeczy się leje w mordę

Długość: 71min MP3 (50.9MB) RSS

Pojawiła się nowa jakość w polityce: okładanie się po twarzy. Reakcje na to są różne, ale coraz więcej ludzi mówi, że im się to podoba. Sami by chcieli dać temu czy innemu. Zasłużył sobie.

Starszyzna Enklawy

Co tydzień w poniedziałek prowadzący programy w Enklawie zbierają się, aby udzielać słuchaczom rad. Stąd nazwa: rada starszych. Poza radami rozmawiają na temat wolności, tworzenia, konformizmu, projektów, pomysłów i wszystkiego co jest fajne w Enklawie.

Kiedy nadający zaczyna nadawać swoją audycję, system automatycznie to wykrywa i wysyła powiadomienia mailem.

Jeżeli zapisałeś się i wybrałeś powiadomienie jednorazowe, twój mail zostanie automatycznie usunięty z bazy danych po wysłaniu maila. W każdym mailu razem z powiadomieniem przychodzi link dezaktywacyjny. Kiedy ci się program znudzi, kliknij tylko w link i powiadomienia się skończą.

Jeżeli podajesz swój mail po raz pierwszy, dostaniesz najpierw mail z prośbą o potwierdzenie, że to ty wypełniłeś ten formularz a nie jakiś głupi automat. Chodzi o to, żeby nikt nie dostawał przypadkiem maili, których nie chciał dostawać.

System powiadomień to nie jest serwis newsletterowy! Nie dostaniesz nigdy nic innego niż tylko powiadomienie. Żadne twoje dane nie zostają zapamiętywane i jeżeli nie korzystasz z powiadomień twój mail się usunie. Jeżeli chcesz dostawać newsletter albo inne powiadomienia, znajdziesz to wszystko w ustawieniach konta.

Aha, i powiadomienie dotyczy tylko tego programu, do którego się zapisałeś. Więc jeżeli chcesz dostać powiadomienia o innych audycjach, musisz się zapisać oddzielnie.

Ten system napisałem ja osobiście i działa w całości na moim serwerze, więc możesz być pewny, że żadna zewnętrzna firma niczego nie podgląda, nie podsłuchuje i nie czyta.

Martin Lechowicz

Nie przegap audycji!

Ta audycja jest na żywo. Zostaw swój mail, a automat przyśle ci powiadomienie kiedy prowadzący zacznie nadawać na żywo.

więcej informacji...
 • Siara
  Siara
  9 lat temu

  Skąd ludzie mają to coś w sobie? A jak większość dzieci jest wychowywana? Krzyki, agresja, bicie... Oczywiście nikomu się to nie podoba, ale są do tego przyzwyczajeni i jest to dla nich normalne...Dlatego to się ludziom podoba.
  To tak jak molestowane dzieci później kończą z dziwnymi zachowaniami seksualnymi albo nawet kończą prostytuując się

 • stach
  stach
  9 lat temu

  Nie no, dzisiaj przegiął... Żeby w krawacie wystąpić?! Przesadził ;)

 • stach
  stach
  9 lat temu

  Zobaczycie, że nie wejdzie KNP do polskiego Sejmu. Korwin ciężko pracuje aby zaprzepaścić wszystko co osiągnął: http://wiadomosci.wp.pl/kat...

 • macbury
  macbury
  9 lat temu

  To wszystko przez przemoc w grach!

 • Shogun89
  Shogun89
  9 lat temu

  Po pierwsze chcę podziękować ostatniemu dzwoniącemu za miłe słowa, naprawdę mi miło.
  Po drugie odniosę się do tematu odcinka. JKM to cynik z zachowania i konserwatysta z przekonania. Mnie nie tyle dziwi jego gest (tak odbieram to co zrobił), to to jak on został przyjęty. NAWET nieprzychylne media, przychylnej patrzyły (a przynajmniej obiektywnie ukazywały) całą tą sytuację. I to mnie nie dziwi tak bardzo jak to, że ludziom się to całe zdarzenie podobało i że tak wielu za JKM się wstawia. A w tym zdarzeniu nie chodziło o policzek tylko o upokorzenie tłumaczone jakimiś zasadami. JKM nie jest politykiem (przynajmniej mi się tak wydaje), który by uderzył na przykład dziennikarza bo by się uniósł. On jest politykiem, który wysadził by Radom, gdyby była taka konieczność i za bardzo by się przy tym nie zastanawiał. To jest niemal cyborg jeśli chodzi o jego empatie. Dlatego uważam i myślę - kogo to ma w ogóle obchodzić co on tam robi? Jest wiekowym prezesem partii, który niedługo będzie musiał po prostu odejść z powodu swojego wieku. I osobiście mam nadzieje, że zostanie po nim kilka anegdot i to co mówi o wolnym rynku. Nikt chyba normalnie myślący nie traktuje jego wszystkich wypowiedzi poważnie, a jego ekscesów za znaczące. Przynajmniej każdy kto go dłużej zna. Mnie ta cała sytuacja nie obchodzi NIC. Nie uważam, że warto to wspominać bo to jest JKM przecież. Człowiek zasłużony, który powinien odejść i którego się trzyma bo ma fajne anegdotki.

 • Danio
  Danio
  9 lat temu

  MARTINIE NIE ZGADZAM SIĘ! Jak można powiedzieć, że to Batman może zachowywać się tak jak Korwin się zachował!? Przecież Batman używa przemocy tylko wobec tych którzy używają przemocy, jeśli ktoś używa tylko rozmowy - Batman nie leje go w pysk!
  Jako fan komiksów czuję się moralnie zgwałcony!

 • sprae
  sprae
  9 lat temu

  Jak kobieta jakiemuś świńskiemu facetowi strzeli z liścia to będzie audycja o eksplozji przemocy na ulicach?

 • Lukszmar
  Lukszmar
  9 lat temu

  Martin, w jednym miejscu audycji nie zauważasz, że przecież Korwin też to mógł zrobić pod wpływem emocji - Boni sobie podchodzi i bezczelnie mówi Korwinowi dzień dobry jakby nic się nie stało, a tego może krew zalała.

  Ja mam nadzieję, że incydent z Korwinem był odosobnionym przypadkiem - nie będzie lania po mordzie codziennie.

  Bez przesady z tym Martin, młodzieżówka KNP cała nie jest taka, że chce lać kogo popadnie po mordzie.

  Będziemy gadać o komunizmie niestety dopóty, dopóki będą wywlekane te sprawy, albo przez media, albo innych ludzi. To wciąż, niektórych boli.

  Martin jakbyś wysadził budynek ZUSu, to by Ci obsmarowali tak dupę, że o rany. Nie ważne, czy by ktoś zginął czy nie. Chociaż, fakt że to by nikomu nie pomogło.

  To dziwnych masz znajomych co się zachwycają tym Martin :P.

  To prawda przemoc jest obrzydliwa i lepiej jej unikać jak się tylko da.

  Martin, ale kurde sądy dobrze nie działają, przemoc jest wszech obecna, ludzie Ci się śmieją na ulicy w twarz i kradną. Ja bym chciał jednak móc się sam bronić. Ewentualnie jeśli nie siebie, to chociaż swoją rodzinę. Nie jestem Jezusem i nie wiem czy Bóg mnie obroni. Nie będę siedział z założonymi rękami jak ktoś mnie okłada. Do samoobrony potrzebuję najlepiej broni palnej. Z kolei jeśli mam jej nie mieć, to kurde niech chociaż to państwo dobrze działa, niech przestępcy jej nie mają, niech policja zachowuje się prawidłowo, żebym się nie bał wyjść na ulicę w biały dzień. Wiem to tylko życie doczesne, ale cierpienie jest jak najbardziej realne jakie mogą nam zadać inni ludzie, a ja nie chcę jeszcze umierać.

  Tu się zgadzam, wolność bez krzywdzenia innych, ale dopóki Ci inni nie krzywdzą nas.

  Tak, obrona powinna być adekwatna do ataku, ale czasem trudno to odpowiednio wymierzyć.

  Martin, czasem to Cię też ponosi, jak Cię ludzie zdenerwują, ale dobry z Ciebie człowiek, toteż ja pod tym względem nie mam Ci nic do zarzucenia :).

, żeby skomentować.