Kapitanowie Własnego Życia 2 komentarze 2017-03-09

Kapitan swojego czasu – Piotr Nabielec

Długość: 52min MP3 RSS

O tym jak być kapitanem swojego czasu rozmawiam z Piotrkiem Nabielcem. Ale też rozmawiamy o korpo-travelingu, Indiach i tym dlaczego robimy to co robimy. Na zdjęciu Piotrek to ten po prawej, a ja – czyli Kuba po lewej. Ustawienie na zdjęciu nie ma żadnego związku z reprezentowaną stroną polityczną. Link do wpisu wspomnianego w audycji, w którym Piotrek podsumowuje miniony rok 2016 prosperowania jego firmy: http://produktywni.pl/rok-produktywni-pl-podsumowanie/ A tu link do kursu wspominanego przez Piotrka na końcu audycji: https://produktywnosckrokpokroku.pl

Kuba

Co sprawia, że niektórzy ludzie znajdują w sobie siły, żeby chwycić pewną ręką ster własnego życia i płynąć dokąd tylko zechcą? Czemu niektórzy ludzie chcą wystawiać się na niewygodne doświadczenia? Skąd się biorą marzenia? Jak wziąć swoje życie za rogi i poprowadzić je w odpowiednim kierunku? Odpowiedzi na te i inne pytania, próbuje wydobyć ze swoich gości, Jakub Wąsek w podcaście "Kapitanowie Własnego Życia".

 • Lukszmar
  Lukszmar
  7 lat temu

  Ja też w swojej pracy mogę podróżować. Chociaż to tak na tydzień przeważnie w różne miejsca świata kilka razy do roku. I głównie za granicą pracuje, więc nie mam zbytnio okazji, żeby zwiedzać i pogadać z obcymi ludźmi. To znaczy nie licząc ludzi z mojej branży.

  Moi rodzice byli w Indiach i też mieli podobne wrażenia. Jak się w złym miejscu urodzisz to masz tam naprawdę problemy przed duże p. To właśnie zrobił system kastowy i pogłębia to hinduizm.

  Ponoć większość ludności świata żyje w skrajnym ubóstwie. I każdy z nas mógł się w takowym urodzić. I to nie takim polskim, ale na przykład w Indiach. Tak, więc jak mi ludzie mówią, że wydają kasę na różne pierdoły to mnie to trochę wkurza. Fakt, ich kasa. Jednak naprawdę wszystko często dostali.od rodziny. Na przykład celebryci wygadujący takie pierdoły. Chwalą się, że dali 100.000 PLN na pomoc ubogim i się tylko uśmiechają, a miesiąc wcześniej wydali 10 razy tyle na jakieś zachcianki typu nowe meble, baseny itp. Ech taki świat sobie zgotowaliśmy...

  Bardzo inspirująca audycja :).

 • Ktoś
  Ktoś

  Bardzo fajny odcinek! Mogę faktycznie coś z tego wyciągnąć dla siebie i zastosować w życiu. Dzięki!

, żeby skomentować.