Jezus mocny tylko w gębie?

Długość: 81min MP3 (58.5MB) RSS

Hubert mówi, że chrześcijanin może użyć siły w obronie innych, Martin zgłasza wątpliwości. Słuchacze dzwonią, ostro dyskutują, wióry lecą. Dyskusja ostra jak żyleta, posłuchaj i wyrób sobie zdanie.

Martin Lechowicz

Rozmowy ze słuchaczami na tematy Biblii, Boga, księdza, egzorcyzmów. Ale głównie Biblii. Założenie jest takie, że punkt widzenia jest indywidualny, każdy ma swój i ma do niego prawo. Prowadzący też. Żadnej propagandy kościołów z jedynie słusznymi poglądami się tu nie uprawia, za to można poznać wiele ciekawych osób.

 • Lukszmar
  Lukszmar
  9 lat temu

  Ja powiem w skrócie. Ludzie nie są idealni, świat nie jest idealny, a na przemoc należy reagować przemocą tylko w ostateczności moim zdaniem, kiedy już naprawdę nie widzimy innej drogi i dużo ludzi będzie cierpieć przez to długo. W końcu jest tyle innych dróg. Inna sprawa, że w obecnych czasach ludzie w tym też chrześcijanie, albo pseudo chrześcijanie chcą dawać za często w mordę innym.

  Acha i Martin ma tutaj sporo racji ludzie. Za bardzo jesteście przyzwyczajeni do wizji lania po mordzie w samoobronie.

  I jeszcze to co powiedział Martin, cokolwiek by zrobił prawdziwy chrześcijanin i tak wygrał już, bo po śmierci będzie z Bogiem.

  Może być nowe forum :).

 • stach
  stach
  9 lat temu

  Bunt na pokładzie. Kapitanowi wypowiedziano posłuszeństwo...

, żeby skomentować.