Rozmowy w Nocy 5 2013-12-16

Jak wykorzystać plemnik, o rzucaniu palenia i lęku przed pierwszym dniem w pracy.

Długość: 70min MP3 (33,8MB) RSS

Niespodziewana i zupełnie improwizowana audycja. Krawiec opowiada o strachu przed pierwszym dniu w pracy, dowiecie się także jaką przeglądarkę używa Jacek vel Blacha, O rzucaniu palenia. Przepis na sałatkę i co ma wspólnego plan naszego życia z autobusem PKS i oczywiście dowiemy się jak można wykorzystać plemnik. www.RozmowywNocy.com Rozmowy w Nocy to internetowy talk-show na ŻYWO z udziałem słuchaczy w Środy 23.00. Rozmowy w Nocy to audycja o życiu, ludziach i ich problemach a przede wszystkim to miejsce w którym możesz usłyszeć odpowiedzi na pytania o których boisz się myśleć. O czym lubimy rozmawiać jest tego sporo napewno równouprawnienie, choroby dzisiejszego społeczeństwa, krytyka instytucji kościelnych nie jest nam obca, nauka Bóg wiara, religia, nasze lęki, autorytety, polityka, ale przede wszystkim człowieczeństwo. Rozmowy w Nocy to show tylko dla ludzi pełnoletnich 18+.

Kuba

Rozmowy w Nocy to internetowy talk-show na żywo z udziałem słuchaczy w środy 23.00. Jest to audycja o życiu ludziach i ich problemach. Nasze tematy to człowieczeństwo, polityka, równouprawnienie, choroby dzisiejszego  społeczeństwa, krytyka instytucji kościelnych nie jest nam obca, nauka, Bóg, wiara, religia, nasze lęki. Rozmowy w Nocy to program tylko dla ludzi pełnoletnich 18+ 

 • Kuba Rozmowy W Nocy
  Kuba Rozmowy W Nocy
  8 lat temu

  dobre dobre ... a się uśmiechnąłem :) pozdrawiam Kuba.

 • stach
  stach
  8 lat temu

  Dzięki, Kuba. Wreszcie ktoś odważył się zdemaskować tego pstrokatego masona - Krawca. Miałem to zrobić już wcześniej, gdy tylko zobaczyłem logo lorem ipsum z sezonu nr 3 - tak, tak, SZACHOWNICA, słynna masońska symbolika. A cóż lata nad napisem? Oczywiście ORZEŁ. Kto ma rozum, niechaj pióra orła policzy, a liczba to bowiem Cunrada - a liczba ta 44. Przypadek? Nie sądzę.

  Chcecie wiedzieć, czemu tak długo nie widać ostatniego odcinka lorem ipsum? Chcą wam wmówić, że autor dostał pracę na etacie, co jest oczywiście tylko przykrywką (dość niewiarygodną w dodatku). Wiem z wiarygodnych źródeł, że Krawiec ma ostatnio natłok obowiązków w loży warszawskiej, ma to mieć związek z rekrutowaniem nowych "dzieci wdowy".

  Co więcej, gdy napiszemy Krawiec od tyłu, następnie poskreślamy i podopisujemy kilka literek, to wyjdzie nam SZATAN.

  O tym i o innych masońskich problemach dowiecie się w najbliższym odcinku Lorem Ipsum.

 • Stefan
  Stefan
  8 lat temu

  Oczywiście, że wrzucać. To jest taki dokument z działalności. Zawsze miło jest sięgnąć do archiwum po jakimś czasie.

 • Jacek
  Jacek
  8 lat temu

  Wrzucać !

 • Kuba Rozmowy W Nocy
  Kuba Rozmowy W Nocy
  8 lat temu

  Panowie / Panie - dajcie znać czy wrzucać aftery? Fajnie by było także mieć system powiadamiania o afterach - musze wspomnieć prezesowi Enklawy.

, żeby skomentować.