STARE odgrzewane ziemniaki ale dobre :) - Jak wykorzystać plemnik, o rzucaniu palenia i lęku przed pierwszym dniem w pracy.

Długość: 0 RSS

Niespodziewana i zupełnie improwizowana audycja. Krawiec opowiada o strachu przed pierwszym dniu w pracy, dowiecie się także jaką przeglądarkę używa Jacek vel Blacha, O rzucaniu palenia. Przepis na sałatkę i co ma wspólnego plan naszego życia z autobusem PKS i oczywiście dowiemy się jak można wykorzystać plemnik. www.RozmowywNocy.com Rozmowy w Nocy to internetowy talk-show na ŻYWO z udziałem słuchaczy w Środy 23.00. Rozmowy w Nocy to audycja o życiu, ludziach i ich problemach a przede wszystkim to miejsce w którym możesz usłyszeć odpowiedzi na pytania o których boisz się myśleć. O czym lubimy rozmawiać jest tego sporo napewno równouprawnienie, choroby dzisiejszego społeczeństwa, krytyka instytucji kościelnych nie jest nam obca, nauka Bóg wiara, religia, nasze lęki, autorytety, polityka, ale przede wszystkim człowieczeństwo. Rozmowy w Nocy to show tylko dla ludzi pełnoletnich 18+.

Kuba

Rozmowy w Nocy to internetowy talk-show na żywo z udziałem słuchaczy w środy 23.00. Jest to audycja o życiu ludziach i ich problemach. Nasze tematy to człowieczeństwo, polityka, równouprawnienie, choroby dzisiejszego  społeczeństwa, krytyka instytucji kościelnych nie jest nam obca, nauka, Bóg, wiara, religia, nasze lęki. Rozmowy w Nocy to program tylko dla ludzi pełnoletnich 18+ 

 • Daniel
  Daniel
  9 lat temu

  Co się stało z Krawcem ? On nadaje gdzieś jeszcze ?

 • RAdesign
  RAdesign
  9 lat temu

  te "boxy" tłumacz Dilberta przełożył jako "zagródki". jak mała zagroda dla mini-bydła. to dosyć trafne tłumaczenie.

, żeby skomentować.