POLszczenie z dystansem. Gość: Krawiec

Długość: 194min MP3 (93.1MB) RSS

Plik MP3 – dostępne do pobrania na http://www.rozmowywnocy.com/video_archiwum/dodatki Kuba i Krawiec 3 godziny rozmowy. Świątecznie i troszkę bez bożnie.O końcu Polski i fobiach polaków. Po angielsku po polsku z Panem Bogiem i z Korwinem. O polityce, o filmach, o giełdzie o sposobie na włosy w nosie i na plecach. Śpiewająco z jajem - i zupełnie na serio. Dobra rozmowa – z tysiącem podtekstów dla ludzi którzy potrafią śmiać się z samych siebie. Muzyka: Tomasz Żółtko NIGHT RIDER Bimber Poland www.RozmowywNocy.com Rozmowy w Nocy to internetowy talk-show na ŻYWO z udziałem słuchaczy w Środy 23.00. Rozmowy w Nocy to audycja o życiu, ludziach i ich problemach a przede wszystkim to miejsce w którym możesz usłyszeć odpowiedzi na pytania o których boisz się myśleć. O czym lubimy rozmawiać jest tego sporo napewno równouprawnienie, choroby dzisiejszego społeczeństwa, krytyka instytucji kościelnych nie jest nam obca, nauka Bóg wiara, religia, nasze lęki, autorytety, polityka, ale przede wszystkim człowieczeństwo. Rozmowy w Nocy to show tylko dla ludzi pełnoletnich 18+.

Kuba

Rozmowy w Nocy to internetowy talk-show na żywo z udziałem słuchaczy w środy 23.00. Jest to audycja o życiu ludziach i ich problemach. Nasze tematy to człowieczeństwo, polityka, równouprawnienie, choroby dzisiejszego  społeczeństwa, krytyka instytucji kościelnych nie jest nam obca, nauka, Bóg, wiara, religia, nasze lęki. Rozmowy w Nocy to program tylko dla ludzi pełnoletnich 18+ 

 • Kuba
  Kuba
  9 lat temu

  Thanks :) Wszystkiego dobrego.

 • Lukszmar
  Lukszmar
  9 lat temu

  Kuba nieźle poszaleliście z Krawcem i nawet pamiętałeś mój nick :D. Specjalne pozdrowienia ode mnie, dla Ciebie i Krawca - trzymajcie się chłopaki! :)

 • Kuba
 • Kuba
  Kuba
  9 lat temu

  Dla słychaczy na święta najdłuższy show w polskim internecie!

, żeby skomentować.