Jak tanio i legalnie oglądać filmy?

Długość: 29min MP3 (28,3MB) RSS

Jak tanio i legalnie, oraz jak tanio i nielegalnie, oraz jak drogo i legalnie obejrzeć sobie film w kinie czy w Internecie. Ciężka sprawa, ale jest nadzieja i są takie możliwości.

Shogun

W tym podcaście będę zajmował się wszystkim co związane z kinem. Recenzje, ciekawostki, przemyślenia, zestawienia, porównania i opisy. Jest to efekt mojego zamiłowania do kina i wszystkim co z nim związane. Zapraszam! Shogunero89@gmail.com

 • Michał
  Michał
  5 lat temu

  Kiedyś chodziłem do Feminy, gdzie było tanio. Po likwidacji tego kina koledzy doradzili mi rozwiązanie. Karta klubowa w Kinotece. Ważna rok, 30 zł się płaci a potem 20 za przedłużenie. Daje zniżkę na bilety, 16 zł w dni powszednie, obejmuje zniżki dla osób towarzyszących. Czyli dość szybko się zwraca. Karta o której mówisz w audycji nie opłacałaby mi się, bo nie zawsze jest w kinach na co chodzić, tak żeby się zwróciła (głównie chodzę w sezonie "oscarowym").

  Chodzę sam, bo chodzę oglądać filmy a nie się migdalić.
  Nie kupuję popcornu, bo chodzę oglądać na filmy a nie żreć (irytują mnie żrący w kinie).

  20 zł za kino to dla mnie granica zdzierstwa, ktorego żaden film nie jest wart. A jestem z Warszawy, gdzie ponoć wszystko najdroższe.

  Wystarczy rozejrzeć się, czy jest coś poza kinami jednosalowymi gdzie grają dramaty andaluzyjskie i molochami w rodzaju Multikina czy Cinema City.

 • Lukszmar
  Lukszmar
  5 lat temu

  Ja czasem wpierdzielam popcorn w kinie który wcześniej sobie skitrałem w reklamówce i jestem z siebie dumny, bo ten popcorn na miejscu to zdzierstwo w Cinema CIty :P. Chociaż fakt, czasem też kupuję :).

  Wymiatasz z tym dowodem Shogunie :D.

  Ta karta Unlimited brzmi super, ale może to tylko pozory...

  Fajny odcinek :)

 • gorczas
  gorczas
  5 lat temu

  Tak, polskiego. Jest wersja z napisami i lektorem. Chyba od marca to wprowadzili :)

  Tutaj masz pełną listę tytuł dostępnych dla Polaków: https://www.nflix.pl/netfli...

 • stach
  stach
  5 lat temu

  Korzystam z "Unlimited" od lutego. Oglądam wszystkie filmy bez ograniczeń. Kupuje bilety online czasami przychodzę spóźniony, nie mam problemu ze znalezieniem swojego miejsca zwykle wybieram te same. Aktualnie za każdy zakupiony bilet dotyczy także "Unlimited" otrzymuje nagrodę np darmowe wejście z osobą towarzyszącą lub bilet gratis. Kartę " Unlimited" mam z kartą kredytową WBK wszystko kosztuje mnie 21 zł miesięcznie. Link do wpisu jak kupić "Unlimited" w cenie jednego seansu http://nagrywacz.blox.pl/ht...

 • Marcin Czechoński
  Marcin Czechoński
  5 lat temu

  Posiadanie w domu telewizora jest passe! Dzięki istnieniu Internetów sam decyduję, co i kiedy oglądam. I nikt mi nie wmówi, że 5 godzin spędzonych na oglądaniu filmików ze śmiesznymi kotami na youtube to głupota i strata czasu! NIKT!
  Co do żarcia w kinach, to fakt, jest drogie, ale nie sądzę, żeby pracownikom kin udawało się wyciągać choć najniższą krajową na samej sprzedaży biletów.
  O karcie abonamentowej w kinach to pierwsze słyszę, ale sam pomysł brzmi ciekawie.
  Świat ogólnie zmierza w kierunku rozrywek w formie cyber-usług. Już mało kto kupuje gry czy filmy na nośnikach. Nie mogę powiedzieć, że coś MAM, jeśli tego NIE MAM - bo mam jedynie dostęp do tego czegoś... jakoś ciężko mi czemuś takiemu zaufać. Ale może to tylko dlatego, że z reguły nie ufam niczemu ani nikomu... nawet samemu sobie. Przeklęta szatańsko-masońska technologia...

 • Shogun89
  Shogun89
  5 lat temu

  Rychło! Masz polskiego Netfliksa?

 • gorczas
  gorczas
  5 lat temu

  FYI: House of cards 'już' jest dostępny na Netfliksie :)

, żeby skomentować.