Kocia bomba, Wedel Czekolada truskawkowa

Długość: 11min RSS

[UPDATE:nowa wersja filmu-nowe 5 sekund grozy] Pierwsza część ZIMOWEJ TRYLOGII! Bombardowanie śnieżkami! Śnieg! Pająki! Narty! Recenzja czekolady! Antonio Vivaldi! I cała masa atrakcji.

Żarłok

Żarłok is coming

 • ŻarłokTV__
  ŻarłokTV__
  7 lat temu

  Obiecał sobie, że nie będzie oglądał ;((((( smutek ogarnia.
  Dobrze, że nie dotrzymujesz obietnic ;)
  Jak mówił jeden z bohaterów filmu Kusturicy: "odkąd przyłapałem się na kłamstwie - nie ufam nawet sobie" :D

 • Martin Lechowicz
  Martin Lechowicz
  7 lat temu

  O, groza jest mocna!
  Poza tym boję się o swoje zdrowie psychiczne. Już sobie obiecałem, że nie będę oglądać, a dalej oglądam. Coś dziwnego mi się od tego robi z mózgiem. Ale chyba mi się uzależnił. Ło matko.

 • Stefan
  Stefan
  7 lat temu

  Teraz jest świetnie, no i ciągłość cytowania została przerwana. Sprytnie zmontowane ;)

 • stach
  stach
  7 lat temu

  Dodałem nową wersję filmu - polecam odświeżyć fragment z 5 sekund grozy - chyba ten nowszy lepszy bo ciekawszy przez te przebitki, nie?

 • stach
  stach
  7 lat temu

  UWAGA - DODAŁEM NOWĄ WERSJĘ [ZMIENIONE 5 SEKUND GROZY] polecam looknąć ten fragment jeszcze raz :) Tamten film skasowany. Łapki w górę i zajadamy ...truskawki! :)

 • stach
  stach
  7 lat temu

  Co do PLAZMY to jest The Blob :D Nie wiedzilaem ze tak to przetłumaczyli idiotycznie. To remejk Bloba z lat 50 - znakomitego. tego z 80. jeszcze nie oglądałem, ale jeszcze jest bardzo mały znany Blob z 70!
  ogólnie jestem fanem Bloba z 50 i produkcji SF z 50. Bloba też kiedyś trzeba dać do 5 sekund grozy.

 • Stefan
  Stefan
  7 lat temu

  Może poszło im o ścieżkę dźwiękową (1 min. cytatu), a może o film (prawie 1 min. cytatu.). Jednak w sumie to zbanowany do końca nie jest, bo wciąż mogę go oglądać, tyle że nie wszędzie.

  Największym użytkownikiem cytatów jest chyba:

  https://www.youtube.com/wat...

  Rzeczywiście, czasami ma kłopoty. Ale jak walczyć o to żeby nie banowali, tego nie wiem.

  Cytuje forum (2011):

  "Jak się wrzuci film na YT to można wybrać opcję:

  Cytat: Tak, udostępnij ten film wideo w telefonach komórkowych i telewizji. Uwaga: film wideo może być niedostępny na niektórych urządzeniach z powodu praw autorskich i licencji.

  lub:

  Cytat: Nie, nie chcę, by ten film wideo był dostępny w telefonach komórkowych i telewizji."

  [http://forum.android.com.pl...]

 • stach
  stach
  7 lat temu

  "Ice spiders" [2007] w opisie na żTV są wszystkie informacje i dodatkowe linki tylko trzeba oglądać z YT.
  Ale to filmik dla "maniaków" - czyli miłośników nart/zimy/horrorow - takie filmy lubię oglądać w zimę (większość opisuje w FILMACH ZIMOWYCH już było 11 części podcastu) . Oczywiście to film klasy Ż i dziwi mnie że w ogóle YT zbanował video za taki film 9że mają go w bazie :) Chyba wrzucę ten film jeszcze raz kurcze blade, bo nie uważam żeby to nie był cytat. W "zdupy" jest pełno takich cytatów, i w wielu innych programach.
  Na YT jest nawet opcja odwołania gdzie zaznaczasz "jest to zgodne z obowiązującymi w danym kraju prawami autorskimi" a w PL można cytować chyba nawet do 80% tekstu źródłowego.

 • stach
  stach
  7 lat temu

  Cieszy mnie taka opinia, chociaż miniaturka jest słaba :/ Nie mam talentu do klejenia w Paincie :) i za każdym razem jak skończę montować kilkunastą godzinę, to jak mam zrobić miniaturkę to się ino Żygnąć chce ;)

 • Stefan
  Stefan
  7 lat temu

  Polecam filmy Plazma (1988) i Wrota (1987), tam jest dużo dobrych scen :)
  A jak się nazywa film w tej produkcji, ten z pająkami? Bo jakimś cudem go ominąłem.

 • stach
  stach
  7 lat temu

  Sandał? :) Raczej but narciarski. Tak jak w poprzednich odcinkach - patrz na 5 sekund grozy - miejsce z którego zapowiadam 5 sekund grozy jest miejscem i jest nagrywane podczas nagrywania KOLEJNEGO odcinka :)
  Co też koresponduje z końcówką: "zbieraj się na narty". Nie wiem czy uprawiasz zimowe sporty, ale żeby zjechać, trzeba wjechać na górkę, więc następny odcinek będzie z wyciągu :D i całe szczęście, że będę miał przy nim bardzo mało montażu, bo założenie było takie by nagrać go na jednym ujęciu (krzesełko z dołu na góre jedzie chyba 5 minut, więc tylko tyle czasu było aby wszystko nakręcić, tak więc napięcie podczas kręcenia było [bo był pewien scenariusz/teksty etc] ale zobaczymy czy to będzie czuć podczas oglądania.
  Co do "podrabiańca" no to trochę taka czekoladka gdzie jest mało czekoladki. W ogóle Wedla krytykują za niepotrzebne dodawanie tego E476 czy już nie pamiętam które to jest. No ale z drugiej strony jak kupie taką malinową czekoladę to z gorzką herbatą jestem w stanie to zjeść na raz o,O

 • Stefan
  Stefan
  7 lat temu

  Ja to bym poszedł po linii najmniejszego oporu i dodał ten film jeszcze raz (po podrasowaniu) z dopiskiem, film na wszystkie urządzenia :P
  A ten można zrobić ewentualnie filmem niepublicznym :)
  Poza tym to się nie znam na wrzucaniu na YT ale chętnie doradzę :D

  Z tego co sobie przypominam to nie widziałem nigdy żeby ktoś miał 2x to samo na kanale, zazwyczaj gdy maja jakieś problemy to wrzucają jeszcze raz. No ale Żarłok nie jest wszyscy.

 • stach
  stach
  7 lat temu

  Kurcze i teraz mam dylemat czy to kasować, zmienić 5 sekund grozy (bo to jest na sadzie cytatu moim zdaniem + przeróbka [dymki i i tak tam było kilka cięć skracających scene]) i zrobić tak jak inni by Content ID nie widziało tego - dać w ramkę, zmienić etc i wrzucić film jeszcze raz (by można było go oglądać na wszystkich urządzeniach) :|

 • Stefan
  Stefan
  7 lat temu

  Rzeczywiście, na moim telefonie BB (ma najnowszy OS, więc to nie wina tele.) nie mogę odpalić najnowszego dzieła Żarłoka. Pojawia się tylko "This video is not available.". Pozostałe filmy działają.

 • Stefan
  Stefan
  7 lat temu

  Kiedyś wydawałem majątek na te nadziewane czekolady, bo cukier daje szczęście w nieszczęściu. Chodziłem do małego sklepiku i tam były tylko wedle albo milki, zazwyczaj wybierałem wedle. Wedle chyba są lepiej reklamowane, czy coś bo jakoś mają w mojej głowie większą renomę wśród czekolad. Moja ulubiona to nie truskawkowa, o nie, tylko wiśniowa. W ogóle wiśnie są bardziej "ekskluzywne" a truskawki to takie jakieś "polne". Nigdy składów nie czytam tak dokładnie jak Żarłok, ale zawsze zerknę w poszukiwaniu utwardzonego albo palmowego tłuszczu, a jak go znajdę to już mi się nie chce jeść. Podobno od niego można zostać TOFI, a to jest niebezpieczne. Szkoda że nie ma w tych czekoladach prawdziwych owoców, to by było cudowne. Czekolada kilku dniowa ze świeżymi owocami. Byłoby smacznie i zdrowo. A tak "..jesteśmy w takim świecie w jakim nam przyszło żyć..." :D

  Moim skromnym zdaniem czekolada jaką pokazał Żarłok i inne jej podobne kształtem to są jakieś podrabiańce. Prawdziwa czekolada nadziewana była nieco mniejsza powierzchniowo ale była gruba, a w środku miała duuużo nadzienia, To była dobra czekolada. Dlatego ostatecznie zrezygnowałam z tych drogich podrabiańców i przeszedłem na czekolady z biedronki, które też są podrabiańcami ale przynajmniej o wiele tańszymi.

  Zimowa konsumpcja Żarłoka na leżąco była całkiem niezła. Zostały poruszone wszystkie aspekty konsumpcji, smak, skład, opakowanie (ale chyba nie było oceny opakowania, tylko było pokazane jak wygląda). Fajna współpraca z operatorem. Pojawił się też wstawka, dzięki której Żarłok będzie miał wincej miejsca na stokach, sprytne :P

  Zastanawia mnie tylko ten sandał, gdzie on poniesie Żarłoka w następnym odcinku..

 • Marius
  Marius
  7 lat temu

  Dobra była taka czekolada. A filmik też dobry.

 • stach
  stach
  7 lat temu

  No nie użyłem takich słów :) Wkleiłem tylko ich skład :D

 • stach
  stach
  7 lat temu

  A ja dopytam czy wszystkim chodzi bez problemu ten film? Na urządzeniach mobilnych? Bo mi na komórce w ogóle go nie widzi, koleżanka też zgłaszała problem :(
  Bo jakieś problemy JuTub zgłaszał ze względu na reklamy, ale że da się oglądać tylko ograniczenia na "TELEWIZORACH".

 • Lukszmar
  Lukszmar
  7 lat temu

  Mi smakowała bardzo dobrze, ale to sama chemia, jak zresztą zauważyłeś. W sumie rzadko jadam :P.
  Odcinek spoko, chociaż ostatni lepszy.

, żeby skomentować.