Kapitanowie Własnego Życia 1 komentarz 2017-06-08

Jak nie zostać grubym programistą? – Natalia Sebesta

Długość: 40min MP3 RSS

Co to jest dieta pudełkowa? Co to jest catering pudełkowy? Jak zostać kapitanem własnej diety i panować nad tym co się je? Co to jest fitness, aerobik i kulturystyka? O tym wszystkim i innych rzeczach rozmawiałem z Natalią Sebesta ( http://nataliasebesta.pl )..

Kuba

Co sprawia, że niektórzy ludzie znajdują w sobie siły, żeby chwycić pewną ręką ster własnego życia i płynąć dokąd tylko zechcą? Czemu niektórzy ludzie chcą wystawiać się na niewygodne doświadczenia? Skąd się biorą marzenia? Jak wziąć swoje życie za rogi i poprowadzić je w odpowiednim kierunku? Odpowiedzi na te i inne pytania, próbuje wydobyć ze swoich gości, Jakub Wąsek w podcaście "Kapitanowie Własnego Życia".

 • Lukszmar
  Lukszmar
  7 lat temu

  Fitnessy w rozumieniu prezentowania się w bikini jednak niespecjalne moim zdaniem się różni od jakiś konkursów piękności i szufladkowania ludzi. I średnio mi się to w sumie podoba. Chociaż na kobiety roznegliżowane zawsze miło się patrzy., nie zaprzeczę :P. Natomiast sportowa część wydaje się nawet fajna i sensowna.

  Tak, coraz więcej ludzi chce dbać o siebie i uprawiać jakiś sport.

  Tak, jedzenie jest ważne, bo to budulec naszego ciała i źródło energii. Jedna bez przesady z dietami... Nie chcę co chwilę liczyć kalorii, itd. Tak, więc nie dbam o diety. Natomiast staram się też podchodzić rozsądnie do żywienia czyli z niczym nie przesadzać.

  Ja też polecam się poruszać co najmniej 2x w tygodniu tak silniej. Wtedy się autentycznie lepiej będziemy czuć.

  Mózg też potrzebuje węglowodanów do pracy.

  Dieta pudełkowa... ciekawe, ale trza se wszystko poukładać w te pudełeczka i przygotować za wczas.

  Tak, ale jaka przyjemność jest z jedzenia będąc głodnym i kupując swój ulubiony przysmak w sklepie :D.

  Katering wydaje się fajnym rozwiązaniem jak ktoś nie ma czasu...

  Popieram. Trzeba się na czymś skupić w życiu. Chociaż niekoniecznie musi być to jedna rzecz. Wszystko zależy od tego co to jest i jak zajmujące będzie to. W końcu czas wolny po pracy też musi być. Poza tym, mądrze Natalia mówiła też o odpowiednim spożytkowaniu energii codziennie.

  Wow to Natalia też ma trenera... Ja myślałem, że na tym poziomie to już samemu się szkolisz tylko.

  Co do telewizji to czasem fajne są filmy i można się dowiedzieć jaką propagandę teraz sieje władza :P. Chociaż to samo jest w internecie.

  Gdybyś Natalio były w Krakowie to bym nawet przyszedł na trening kiedyś :P.

  Natalia wydaje się naprawdę zakręcona na punkcie fitnessu i treningu. I ja jej kibicuję w tym, bo to ją chyba czyni szczęśliwą i spełnioną :).

, żeby skomentować.