Co Ałtor Miał Na Myśli 9 komentarzy 2013-12-22

Julian Tuwim "Dwa Wiatry" [Pilot]

Długość: 9min MP3 (8,9MB) RSS

Pierwszy odcinek. Zapraszamy na śmieszną, wesołą, pełną dobrego humoru, niedługą audycję na temat wiersza "Dwa Wiatry". A w niej nasza zwariowana interpretacja. Zapraszamy :)

Waldek i Kudłaty

Audycja ma budzić kreatywność, pokazywać niekonwencjonalne podejście do literatury, historii i muzyki - ale przede wszystkim rozbawiać. W czasie programu interpretujemy rozmaite wiersze, piosenki, opowiadania, filmy, a nawet zawirowania historyczne. Po czym wysnuwamy niewiarygodne (ale prawdziwe!) intencje autora. Drogą dedukcji kroczymy za wielkimi artystami i mierzymy się z nieobliczalnym potworem wyobraźni. "Co Ałtor Miał na Myśli" to audycja rozrywkowa, nagrywana co tydzień lub dwa.

 • Waldek
  Waldek
  9 lat temu

  Czy będzie na żywo, zależy od zarządu chyba nie ? :)
  Ciebie też dobrze ...czytać :)
  A i na maila nie odpisałaś
  ..

 • Aga
  Aga
  9 lat temu

  A mi się podoba! Ja chcę więcej! Aaaaa jak fajnie was słyszeć Kudłaty i Waldek :) Kiedy nowe odcinki i czy będzie na żywo? :D

 • Aga
  Aga
  9 lat temu

  o, ja mogę narysować ikonki.

 • stach
  stach
  9 lat temu

  Sterylny przykład bólu dupy.

 • Martin Lechowicz
  Martin Lechowicz
  9 lat temu

  Ale odcinek mi się akurat podoba!
  Może dlatego, że jestem zmęczony. :-P

 • macbury
  macbury
  9 lat temu

  Ja bym dodał współczynnik smrodu. Jest wtedy kwiatek lub g**no. I można regulować ocenianiem jakość odcinków

 • Marius
  Marius
  9 lat temu

  Może "zalegalizować" zamiast "niech żyje".

 • Martin Lechowicz
  Martin Lechowicz
  9 lat temu

  Hej, dobry pomysł z tą ikonką!
  Głosowanie nad programami w Poczekalni by było takie: ikonka "spuść w WC", ikonka "niech jeszcze dojrzewa" i ikonka "niech żyje".

  I głosujemy!

  Wtedy poczekalnia będzie faktycznie poczekalnią. Ok, zapisane - będzie zrobione!

 • Kasia
  Kasia
  9 lat temu

  Krawiec miał absolutną rację jeśli chodzi o zrobienie trzeciego guzika obok Programów i Poczekalni z napisem Kibel. Chociaż on to chyba trochę w innym kontekście pisał.. Nie żeby mi się nie podobał pomysł prób interpretacji wierszy - po prostu mam trochę dosyć tych ciągłych w marynarskim stylu odniesień do czynności fizjologicznych - i powiem wam drodzy Ałtorzy, jak rzekł by to Kuba - COME ON!

  A jeśli nie trzeci guzik - to chociaż znaczek kibla np. w prawym dolnym rogu ikonki audycji jako oznaczenie, że skupia się ona na wiadomych tematach, albo jakieś tagi, nie znam się na tym, ale - Martin, chociaż wiem, że to dużo pracy - proszę Cię, zrób z tym coś - bo jestem przekonana, że to nie o fizjologię Ci chodziło gdy zakładałeś Enklawę.
  No chyba, że - ludzie, naprawdę chcecie słuchać takich rzeczy? Mi szkoda czasu.
  I powiem jeszcze na koniec - no cóż, w końcu to tylko poczekalnia, nie muszę przecież słuchać.. Chciałabym jednak pomagać w tworzeniu Enklawy i jednocześnie nie musieć wchodzić do szamba. Da się tak?

, żeby skomentować.