Melina na żywo 2 komentarze 2020-10-26

Dużo ostrej papryki i kaftanów bezpieczeństwa

Długość: 109min MP3 RSS

Rady 107-letniej babci - podwójnej mistrzyni świata w wyzdrowieniu. Telefon od ratownika medycznego - jak wygląda epidemia z jego punktu widzenia. I komentarze do Art. 36 - nowego prawa, które pozwala lekarzowi wsadzić w kaftan bezpieczeństwa na 24 godziny każdego, kto jest podejrzany o bezobjawową chorobę. Ciekawe czasy.

Martin

Melina w radiu Enklawa to poniedziałkowa audycja na żywo. Rozmowy ze słuchaczami o wolności, o życiu, o społeczeństwie, o Bogu, o relacjach i o tym co kogo gryzie albo cieszy. Bez dystansu i otwarta na wszystkich. Jak to melina. W każdy poniedziałek o 21:00 w radiu Enklawa i na stronie Odwyku.

 • Xeno
  Xeno
  4 tygodnie temu

  Polska nazwa na Italie (Włochy) ~ wzięła się z średniowiecza, bo jak włosi do nas przyjeżdżali to mieli takie czarne, kręcone, tłuste włosy. Myśmy ich włochami nazywali przez włosy/kudły/włochy jakie nosili... i tak nam już zostało do dzisiaj! Komentarz ten został napisany w maseczce na zdezynfekowanej klawiaturze~ Można czytać, tylko dystans dwóch metrów zachować należy! Cóż ja jeszcze dodać mogę? Cieszę się, że korona wróciła wreszcie do narodu polskiego. (A Niemców nazwaliśmy Niemcy, bo oni nie-po-naszemu godali! Więc Niemcy... od niemowy... Da!)

 • Lukszmar
  Lukszmar
  4 tygodnie temu

  Ja pierdolę, normalnie ja pierdolę!!! Już brak słów odnośnie tych quakers i ustawy antycovidowej... Tracę ostatnio coraz bardziej wiarę w ludzi jako całość i zaczynam marzyć, żeby się przenieść na jakąś bezludną wyspę.

, żeby skomentować.