Lewatywa Mózgu 2 komentarze 2021-08-31

Czy wolisz żeby twój chłopak był gejem czy impotentem?

Długość: 73min MP3 RSS

Urzędnicy w Australii strzelają, żeby chronić przed wirusem, którego nie ma. A potem dzwoni słuchacz z pomysłem jak kapitalistycznie zarobić na ludziach z komunistycznymi ideałami.

Naprawdę bardzo dziwne telefony w tej audycji były.

Martin Lechowicz

Program satyryczny, rozrywkowy i edukacyjny.

Martin Lechowicz promuje wolność, komentuje, wyolbrzymia i przesadza. Niejednokrotnie godzi w wartości.

Sztandarowy program radia Enklawa.

Kiedy nadający zaczyna nadawać swoją audycję, system automatycznie to wykrywa i wysyła powiadomienia mailem.

Jeżeli zapisałeś się i wybrałeś powiadomienie jednorazowe, twój mail zostanie automatycznie usunięty z bazy danych po wysłaniu maila. W każdym mailu razem z powiadomieniem przychodzi link dezaktywacyjny. Kiedy ci się program znudzi, kliknij tylko w link i powiadomienia się skończą.

Jeżeli podajesz swój mail po raz pierwszy, dostaniesz najpierw mail z prośbą o potwierdzenie, że to ty wypełniłeś ten formularz a nie jakiś głupi automat. Chodzi o to, żeby nikt nie dostawał przypadkiem maili, których nie chciał dostawać.

System powiadomień to nie jest serwis newsletterowy! Nie dostaniesz nigdy nic innego niż tylko powiadomienie. Żadne twoje dane nie zostają zapamiętywane i jeżeli nie korzystasz z powiadomień twój mail się usunie. Jeżeli chcesz dostawać newsletter albo inne powiadomienia, znajdziesz to wszystko w ustawieniach konta.

Aha, i powiadomienie dotyczy tylko tego programu, do którego się zapisałeś. Więc jeżeli chcesz dostać powiadomienia o innych audycjach, musisz się zapisać oddzielnie.

Ten system napisałem ja osobiście i działa w całości na moim serwerze, więc możesz być pewny, że żadna zewnętrzna firma niczego nie podgląda, nie podsłuchuje i nie czyta.

Martin Lechowicz

Nie przegap audycji!

Ta audycja jest na żywo. Zostaw swój mail, a automat przyśle ci powiadomienie kiedy prowadzący zacznie nadawać na żywo.

więcej informacji...
 • Lukszmar
  Lukszmar
  2 lata temu

  Hej, to takie rozwiązanie można zaaplikować w wielu sprawach, np w domu starców/opieki... Wyobraźcie sobie, że pojawiają się zakażenia covidem w jakimś domu starców i po krótkim czasie nikt już nie chce tam pracować, Tak, więc zarząd domu po wprowadzeniu 1500 obostrzeń możliwych do wprowadzenia prosi, żeby przyjechali wolontariusze. No, ale że wolontariuszy w okolicy nie ma zbyt wielu, to muszą przyjechać z daleka i gdzieś mieszkać. To lokalni mieszkańcy wpadają w paranoję i tych wolontariuszy tutaj nie chcą. To teraz zgodnie z "psią logiką" powinni zastrzelić wszystkich starców i schorowanych to by rozwiązało problem, co nie...

  Swoją drogą Martinie newsy na temat covida i pandemii z różnych części świata wciąż są chore i sprawiają, że człowiek nie wie czy to na serio czy to żarty.

  Wyprowadzić to się możesz Martinie tylko na tamten świat, bo covid i wariactwo z tym związane jest już chyba wszędzie.

  Podczas dyskusji ze słuchaczem Szybkim mało nie padłem ze śmiechu. Może powinniście razem z Szybkim robić jakąś audycje Martinie :-).

  Odnośnie maseczek się zgadzam. Przy okazji, osobiście ja chyba przeszedłem covida i jestem zaszczepiony i ogólnie zdrowie mi dalej dopisuje.

 • Martin
  Martin
  2 lata temu

  Jakby ktoś szukał źródeł newsa z Australii:
  www.smh.com.au

, żeby skomentować.