Czy są jakieś dobre filmy o piłce nożnej?

Długość: 26min MP3 (25,2MB) RSS

Dobrych filmów o sporcie jest sporo: koszykówka, hokej, futbol amerykański, boks, czy tam bejsbol. Dorych filmów o piłce nożnej to hmmmm… Chcesz wiedzieć czy w ogóle jakieś są? To jakie mamy dobre filmy o piłce nożnej?

Shogun

W tym podcaście będę zajmował się wszystkim co związane z kinem. Recenzje, ciekawostki, przemyślenia, zestawienia, porównania i opisy. Jest to efekt mojego zamiłowania do kina i wszystkim co z nim związane. Zapraszam! Shogunero89@gmail.com

 • Shogun89
  Shogun89
  4 lata temu

  Da się zrobić:)

 • Martin
  Martin
  4 lata temu

  A mogę zamówić temat?
  Ja bym chciał temat "filmy o wojsku"!

 • Kaziq
  Kaziq
  4 lata temu

  Shaolin Soccer - jeden z moich najulubieńszych filmów, mimo, że piłki nożnej nie oglądam. Jego twórcą jest Stephen Chow, który specjalizuje się w filmach o sztukach walki z jajem (w sensie że filmy z jajem, a nie walka z jajami). Inny jego film w podobnym stylu (i równie świetny) to Kung Fu Hustle (po polsku: Kung Fu Szał).

 • Lukszmar
  Lukszmar
  4 lata temu

  Fajna audycja. Sam nie przepadam generalnie za piłką nożna i meczów nie oglądam, Natomiast ten film Shaolin Soccer o którym opowiadałeś to może być coś naprawdę odjechanego i dobrego. Oraz ten o handlu meczami z Gajosem (Piłkarski Poker) też bym sobie obejrzał :). Oglądałem też ten ze Stallonem czyli Ucieczka do Zwycięstwa wiele lat temu i to rzeczywiście jest fajne,

 • Shogun89
  Shogun89
  4 lata temu

  Chyba Chciałeś to napisać pod audycją Martina:)

 • Everthus
  Everthus
  4 lata temu

  Huh, byłem tam. Średnio smakowało. Okazało się że mam wegańskich znajomych którzy mnie tam zabrali. Nie mogłem znaleźć składu to poprosiłem o cos "z dużą ilością mięsa". To był kiepski pomysł.

, żeby skomentować.