Zombie-Żarłok pożera babeczki

Długość: 7min RSS

OFIARY ŻARŁOKA - pierwszy odcinek z cyklu. Nie spojlować! Oglądać ze słuchawkami! Koniecznie z jakąś babeczką pod ręką! :D

Żarłok

Żarłok is coming

 • Stefan
  Stefan
  7 lat temu

  Kiedy Żarłok nagra jakiś hit ze swoim kotem?

  https://www.youtube.com/wat...

 • ŻarłokTV
  ŻarłokTV
  7 lat temu

  Żarłok mial mial byały garnitur z lumpeksu za 6zł poplamiony sosem sojowym i sokiem z tesco za 2zł, żeby imitowało to krew. a BIAŁY GARNITUR był po to by się lepiej światło auta odbijało i by się wyróżniał z drogi. Te plamy widać dopiero gdy kamera bliżej podeszła do Żarłoka. Wczesniej był jasną plamą / punkcikiem wyróżniającym sie na drodze.
  Co do Flaków to ja w nich nie gustuję akurat, więc się nie znam. Ale pewnie jak świeże-to najlepsze no i konserwanty zbędne. Flaki chyba raz MOŻE jadłem (próbowałem) i jakoś to nie jest moje danie :)

 • Stefan
  Stefan
  7 lat temu

  Fotel był dopasowany kolorystycznie, jak ciuchy wojskowe. A Żarłok też był ubrany w kolorze drogi. Myślałem, że to było celowe działanie jakiego kreatora mody ;)
  (zwiad śmigłowcem miałby trudności z odnalezieniem Żarłoka)

  No i nie dowiedziałem się jak to jest z tymi konserwantami :D

 • ŻarłokTV
  ŻarłokTV
  7 lat temu

  Smaczne jak na taki "mainstream" i jak na skład. Na prawde je lubię, czasem kupuję właśnie taki 4ro-pak w makro no i do tego mleko do popicia.

 • ŻarłokTV
  ŻarłokTV
  7 lat temu

  Oceny nie było bo z zombie nie ma kontaktu, narratorka najpierw oceniła że zajada babeczki jakby dał im 8/10, ale potem jak poszły flaki w ruch - była martwa, więc żey zachować wierność konwencji i wyjściowemu pomyslu/pomysłowi? Dałem niewiadomą ,,, bo nawet ich nie jadłem wtedy :) Moim zdaniem wystarczy skład w napisach końcowych zamiast oceny.

  -FOTEL DOPASOWANY DO LASU? :o OCB? WTF? :)

  -To bylo kręcone chyba pażdziernik . Potem by bylo więcej kolorów żółtych, jesiennych.

  "sposób kręcenia filmów jak to zostało zrobione na początku" -albo POV = point of view, albo First Person Perspective.

  Nie jestem do końca zadowolony z tego filmu - montaż i kolorystyka niedopracowany. A także narracja - za mało miałem czasu by dopracować narrację. Np wczoraj przyszlo mi do głowy że kobita powinna zaraz po wyjściu zagaić do żarłoka: "a gdzie zgubiłeś swój kaszkiet?!" :D

 • Fantasmagoria-Czarnobrody
  Fantasmagoria-Czarnobrody
  7 lat temu

  Fajne te babeczki.

 • Stefan
  Stefan
  7 lat temu

  Ta miniaturka! No cóż, przyciągnęły mnie te babeczki :D

  Znakomicie zrealizowany wiejący grozą odcinek. Doskonały atak zombie na niewinną kobietę.
  Nawet pogoda przypasiła jak na jesień. Podobało mi się, że fotel był dopasowany kolorystycznie do lasu.

  A ten sposób kręcenia filmów jak to zostało zrobione na początku to ma chyba swoją nazwę, ale zapomniałem jaką, jednak jestemprzekonany, że Żarłokowa produkcja spełnia wszystkie standardy tego sposobu.

  Jeśli flaki nie mają konserwantów to nie wytrzymają w słoiku za długo. A jeśli wytrzymają długo, to po co w takim razie inni producencie je dodają?! No chyba, że nikt ich nie dodaje, a oni to napisali bo marketing. No i dlaczego nie było oceny flaków? Teraz nie wiem czy warto je kupić

, żeby skomentować.