Audycja 80 & Studio 80 4 komentarze 2016-08-30

Wywiad z Warkoczem czyli jak to jest być klezmerem

Długość: 81min MP3 (78MB) RSS

Dzisiaj moim gościem jest muzyk Bartosz Warkoczyński. Opowiada o swojej twórczości, inspiracjach oraz spojrzeniu na muzykę i tym samym na świat. Przygotował on także dla słuchaczy Enklawy niespodziankę w postaci konkursu z atrakcyjnymi nagrodami. Więcej szczegółów w nagraniu Audycji 80!

R.K Production

Audycja 80 to markowa audycja wytwórni R.K Production pod przywództwem Remiego O'Dare Audycja 80 oparta jest na trzech filarach. Są nimi: "Sztuka", "Filozofia" i "Bóg". Filar sztuki dotyka twórczości poetów, pisarzy, kompozytorów i wizjonerów, odnosząc się często do świata, który swoją twórczością wygenerowali. Filozofia to skupienie się na filozofach XX wieku takich jak Henri Bergson czy Emmanuel Levinas i ich dziełach. "Bóg" to spojrzenie na rzeczywistość w kontekście chrześcijańskim, które nierzadko może przybrać inną i bardziej zaskakującą formę, niż tą, którą znamy z własnego doświadczenia czy przekonań. Każda audycja obfituje w masę niekonwencjonalnej muzyki, granej przez wyjątkowych, aczkolwiek bardzo często niszowych artystów. Audycje posegregowane tematycznie można znaleźć na: https://audycja80.wix.com/audycja80 Utwory wykorzystane w audycjach działają na licencjach Creative Commons (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.pl) bądź pochodzą z szuflady autora (All Rights Reserved).

 • Remi
  Remi
  4 lata temu

  Dzięki Martin! Oby się udało utrzymać poziom.

 • Martin
  Martin
  4 lata temu

  Fantastyczna audycja! Wysoki poziom, merytoryczna, ciekawa!
  Właśnie dla takich audycji kiedyś ludzie słuchali Trójki.

 • Remi
  Remi
  4 lata temu

  Dzięki wielkie!

  Możesz napisać do Justyny - justyna.rozewicz@gmail.com. Na pewno się dogadacie :)

 • stach
  stach
  4 lata temu

  Bardzo ciekawe te audycje! Wlasnie przechodze przez Belę Bartoka, którego lubię i słucham :) naszlo mnie takie pytanie pod audycji "

  "Autoreklama" czy nie chciałby ktoś zrobić jakiejś wariacji nt mojego jinga z ŻarłokTV? Takie jazzowe wokale "ałdycja 80siąąąąąt" brzmi bardzo lekko, jest flow, jest luz. Tak szukam i próbuję, czy ktoś nie chciałby nagrać jakiejś innej wersji mojego jingla :D

, żeby skomentować.