Wieści Pominięte /// 709

Długość: 66min MP3 (55.3MB) RSS

Nowomeksykańskie obozy śmierci, formuła 1 bez cheerliderek, Senyszyn bez rigczu, wielbłądy bez botoksu. Do tego smutne przygody rosyjskich blogerów, konsekwencje nielicencjonowanych modłów, finansowe źródła sukcesu polskiej innowacyjności, problemy małp w volkswagenie, ucieczka BMW z Polski, państwowy bank marihuany restauracji problemy z rurami i rurkami.

Tomasz Agencki

Radiowiec. Wolnościowiec. Przyszły dysydent. AgenTomasz przedstawia co tydzień dziesięć najważniejszych newsów tygodnia, odrzuconych przez głównoźródlane media.

 • Tomasz Agencki
  Tomasz Agencki
  6 lat temu

  No to kompromis: rządowe obozy niemieckie :)
  Ktoś ładnie na FB zapytał "Czy można mówić getto warszawskie?"
  Osobiście uważam, że całe zamieszanie wyjdzie nam na dobre.

  A co do słomek, to ci goście są albo zdrowo pieprznięci, albo siedzą w głębokich kieszeniach.
  Obie opcje są jak najbardziej możliwe do połączenia w jedną całość.

 • Lukszmar
  Lukszmar
  6 lat temu

  Nie da rady Tomku. Zaraz ktoś się przyfasoli z pytaniem, a czyjego rządu to były obozy zagłady... Tak, więc pewnie należałoby dodać jeszcze, że to rząd nazistowski w Niemczech (obozy zagłady nazistowskiego rządu w Niemczech), albo NSDAP w Niemczech (obozy zagłady rządu NSDAP w Niemczech). Tyle, że to strasznie długie nazwy by wyszły :-P.

  Ja pierdziele z tą plastikową rurką (słomką) i wyrokiem to już tak dowalili, że głowa mała... Już sensowniej by było gdyby po prostu kazali płacić 10 centów od rurki to by się ludzie sami pytali - jak za te torebki foliowe w Polsce w hipermarketach. Ale nie kurde, trzeba od razu karać za przynoszenie rurki nie proszonym.

, żeby skomentować.