Wieści Pominięte /// 903

W pierwszej połowie odcinka przyglądamy się przygodom nowej świętej kościoła planetarnego. Wizyta Grety Thunberg w Waszyngtonie, czyli czego brakuje dzisiejszej ekologii by stać się już w pełni ruchem wyznaniowym i czy brak tego elementu doprowadza zatroskanych o planetę ludzi do załamania psychicznego?
Czy Holandia zasługuje na Rembrandta? Czy złoty wiek w malarstwie Holandii to powód do wstydu? A może czas zamienić białych malarzy na białe ściany? 
Dojna zmiana dożyna! I to na prezydenckich dożynkach! Czy zapowiedź ochrony dobrego imienia polskich twórców gier to obietnica.... czy groźba? I jak się dożynki mają do negocjacji unia - mercosur?
Czy serwis porno może być patronem stadionu sportowego? No jak to jest z tym wolnym rynkiem? Może jednak lepiej, by kapitan państwo zabronił, co nie?
Stany Zjednoczone wracają do pierwszej piątki państw w rankingu wolności ekonomicznej Fraziera. Jak na utrzymanie wyniku wpłynie rekordowy deficyt i wojna celna z Chinami?

Dla wspierających na https://patronite.pl/agent  dodatek z wieściami, które nie weszły do top 5.

Do usłyszenia!Tomasz Agencki

Komentarze
comments powered by Disqus
O programie "AgenTomasz"
logo

Radiowiec. Wolnościowiec. Przyszły dysydent. AgenTomasz przedstawia co tydzień dziesięć najważniejszych newsów tygodnia, odrzuconych przez głównoźródlane media.

Zasubskrybuj ten program, a dostaniesz powiadomienie o każdym nowym odcinku.

Radio bez reklam!

Enklawa nie jest radiem komercyjnym, państwowym, instytucjonalnym, partyjnym. Jest radiem dostępnym publicznie i za darmo, finansowanym wyłącznie przez dobrowolne "co łaska" od słuchaczy.

Wspieraj

Zaloguj się!

albo użyj maila:

Zapomniałeś hasła? U nas nie ma hasła!

Ustawienia

Close