Melina na żywo 4 komentarze 2020-11-23

Wielki quiz moralności!

Długość: 100min MP3 (96,2MB) RSS

Wraz ze słuchaczami cierpliwie wypełnialiśmy quiz moralności zaprojektowany przez całą masę wybitnych psychologów. I teraz już wiemy kim są słuchacze radia Enklawy i projektu Odwyk. Pytania były niełatwe. Zwłaszcza te o grube dziewczyny i o kota. Kim więc jesteśmy? Dowiesz się na końcu. A szczegółowe wyniki możesz znaleźć w komentarzu na stronie Enklawy.

Martin

Melina w radiu Enklawa to poniedziałkowa audycja na żywo. Rozmowy ze słuchaczami o wolności, o życiu, o społeczeństwie, o Bogu, o relacjach i o tym co kogo gryzie albo cieszy. Bez dystansu i otwarta na wszystkich. Jak to melina. W każdy poniedziałek o 21:00 w radiu Enklawa i na stronie Odwyku.

 • Martin
  Martin
  2 miesiące temu

  Hehe. A powiedział ten profesor jak bardzo wierzyciele się ucieszą, kiedy odkryją, że są wierzycielami?
  Zawsze się zastanawiam czy takie profesory już kompletnie stracili kontakt z rzeczywistością i nic nie rozumieja z istoty ekonomii, czy po prostu beczelnie kłamią w imię świętego spokoju na Titanicu.

  Lub jak ktoś woli, krócej: ciekawe czy to debil czy kłamca. Trzeciej opcji raczej nie ma.

 • Łukasz z Altanki
  Łukasz z Altanki
  2 miesiące temu

  Martin a propos długów i tego że ktoś będzie musiał je spłacić to jest to nieprawda bo profesor jakiś tam ostatnio na antenie radia wnet powiedział że wszystkie długi będą w Davos w roku 2021 darowane. youtu.be

 • Lukszmar
  Lukszmar
  2 miesiące temu

  Ja se poradzę bez guzika, chociaż w sumie i tak się dorzucam co miesiąc :-P.

  Niezłe "mięso" było na audycji - brawo! Szczególnie stary dobry przerywnik o cudownym seksie analnym mi przypadł do gustu ;-).

  Poziomy absurdy w rzeczywistości doścignęły już te z PRLu, a może nawet i przegoniły je pod pewnymi względami... Słychać pukanie od spodu.

  Hehe, zabawny quiz. Ciekawe w sumie jakie były w ogóle możliwe odpowiedzi...

 • Martin
  Martin
  2 miesiące temu

  Jeżeli nie chcesz spoilera, to nie klikaj w ten link zanim nie posłuchasz audycji do końca!

  Ale jeżeli już posłuchałeś, to teraz już możesz zobaczyć ostateczne wyniki: www.enklawa.net

, żeby skomentować.