Remola Remedium 3 komentarze 2014-01-19

Trailer

Długość: 55 sek MP3 (0,9MB) RSS

Zapowiedź tego, czego zapowiedzieć się nie da.

Remol

 • Loony
  Loony
  8 lat temu

  Remol wstawiaj nagrane aftery a nie zwlekasz, bo słyszę że były dobre, a mnie nie było. Daj posłuchać! :)

 • Remol
  Remol
  8 lat temu

  A więc po kolei:
  -Czy kopia Lorem Ipsum? Nie wiem, możliwe, że tak to wygląda z boku. W tym momencie cała moja twórczość na Enklawie to jeden wielki eksperyment - sprawdzam różne rozwiązania, testuję nowe pomysły, próbuję zrobić coś nowego.
  -Na początku muzykę wydłużyłem, aby trochę potrzymać w napięciu. Oraz po to, aby słowo pasowało z tym, co słychać w tle i nie weszło w losowym momencie. A na końcu stopniowo wygasała. Po przemyśleniu mogę się zgodzić, że faktycznie na początku nieco za długie.
  -Głosem cały czas próbuję operować tak, aby było przyjemnie dla ucha. Cel zostanie osiągnięty, kiedy taki głos będzie dla mnie czymś naturalnym. NIestety obecny mikrofon powoduje, że albo muszę się mocno wydzierać, co jest nie na rękę innym domownikom, albo muszę przystawiać go bliżej ust, przez co pojawiają się trzaski i nieco tłumi możliwość zabawy głosem.

  Tak w ogóle, korzystając z okazji - dzięki wielkie za wszystkie komentarze, Lordzie! Biorę każdą z Twoich sugestii pod uwagę, wyciągam wnioski i staram się wdrożyć przy każdym kolejnym nagraniu.

  Edit: Tak bardzo doceniam, że aż dałem dwie strzałki w górę - jedną jako ja, drugą jako anonim.

 • LordBlick
  LordBlick
  8 lat temu

  Ponieważ mam nadzieję nie urażę, się w skrócie tak wyrażę:
  - Kopia intro Lorem Ipsum ? Instead Tailor ? Spróbuj wykreować własną "rolę", w której byś coś zamieszał w swoim głosie, np mówisz normalnie, strzela piorun, mówisz pod jego wpływem tonem Gandalfa "teraz przybywajcie na aftera, wystąpi Remoliszyn men" z lekkim pogłosem.
  - Muzyka niepotrzebnie przedłużona na początku i na końcu, powinna wypełniać i urozmaicać ciszę, ale nie pełnić głównej roli.
  - Lepiej po polsku, ale wyraźniej. Pogódź się z własnym głosem, pokombinuj, co możesz za efekty nim wykonać bez obróbki. Dopóki nie będziesz luźny, głos po obróbce też nie będzie wprowadzał gry emocjonalnej.
  P.S. To są tylko moje dywagacje, więc bierz z tego, tylko to, co ci podchodzi... ;)

, żeby skomentować.