Kulturalna Audycja Zkury 9 komentarzy 2015-07-12

Nowy Projekt - zapowiedź

Długość: 1min RSS

Dzisiaj "gościnny udział" zapoczątkowujący projekt "ŚRUBKi i SKURKi" zapraszam do oglądania, subskrybowania, polecania. W sumie włożyłem (nie tylko w tym trailerze, ale w produkcjach, które się pojawią) więcej serca niż w żTV, RSK czy KAZ. Ale jakby co - można hejtować ;)

Skura

Audycja o kulturze: filmie, muzyce, o książkach i wszystkim co związane ze słowem "kultura".

 • Lukszmar
  Lukszmar
  8 lat temu

  Wow, to super :D.

 • stach
  stach
  8 lat temu

  sry ze tak późno ale dopiero co wróciłem z Colours of Ostrava 2015. odpowiadając na Twoje pytanie - TAK :) Czyli że trailer mówi to co chciałem powiedzieć ;) Piosenka własna, choć przy tekscie trochę pomagała wokalistka (ta scena gdzie jest pytanie do Steve'a "what do you tkink") to właśnie śpiewała) i tak zagraliśMY to Seasick Steve'owi :D Z mega stresem, który sporo zepsuł :) Efekty w następnym filmiku bedzie mozna obejrzeć :)

 • Lukszmar
  Lukszmar
  8 lat temu

  Wow, Skura gdzie Ty byłeś, co Ty tam tworzysz człowieku... Ostrava ;>.
  Cockchafe to tytuł piosenki, którą sam napisałeś i grałeś temu muzykowi? :)

 • Skura
  Skura
  8 lat temu

  Co do zjadania-masz rację. Gdybyśmy grali znaną, cudzą kompozycję ludzie by wychwycili. Mnie tłumaczą, że graliśmy w warunkach ekstremalnych. W ogóle inaczej to miało wyglądać, nie chciałem żeby oddzielały nas barierki. I gdybyśmy poczekali 20 minut dłużej to dało by się to tak zrobić bo Steve wyszedł na "dwór" z butelczyną wina pochodzić i pooglądać festiwal-ale kto mógł wiedzieć? Dlatego za nim on w ogóle wyszedł i powiedział "OK GRAJCIE" to ja do niego chyba 3 razy prosiłem i zagadywałem, czy nie posłuchałby 3 minuty piosenki. I dla mnie to już było przejście samego siebie ;) Bo czułem, że jeżeli go nie przekonam to on zaraz pójdzie za kulisy i tyle go widziałem. Więc to wprowadziło mnie w stan "zrobię swoję i spier$#@" i podświadomie chciałem swoje zrobić jak najszybciej więc grałem szybciej, i mniej :))) Do tego jeszcze podczas gry próbowałem dawać znaki kamerzyście by mimo wszystko wykonywał jazdę kamerą jak zaplanowaliśmy, no ale to już nie będę zdradzał czego nie będzie na filmie :)

 • Sknerus
  Sknerus
  8 lat temu

  Bez przesady, jakbyś był lepszy od Steve'a to też byłoby źle XD
  Zjedzenia piosenki nikt nie zauważy, bo nikt nie zna całej, brzęczenie może się nawet okazać spoko (to tylko mój gust w sumie ;P). Zresztą, jak nie wyjdzie idealnie, to nawet lepiej bo przebicie tego w kolejnym odcinku jest i tak wystarczająco ciężkie XD

 • ŻarłokTV__
  ŻarłokTV__
  8 lat temu

  To jeszcze ostatni edit: obawiam się, że w przypadku filmu ze Stevem samo wykonanie będzie gorsze niż trailer :D Tzn trailer lepszy niż występ przed Stevem. Stres i nerwy był tak ogromny jak nigdy w życiu. "Zjadłem" 1/3 piosenki, grałem nie w tempie, zapomniałem użyć slide'a, ręce mi się tak spociły, że akordy momentami brzęczały jak u początkującego gitarzysty, który dopiero co uczy się chwytów. Ogólnie, aż się pierwszy raz boję UZASADNIONYCH hejtów :O

 • ŻarłokTV__
  ŻarłokTV__
  8 lat temu

  Jeszcze dopowiem, że FanPage jest na FB. https://www.facebook.com/sr...

  O jedzeniu nie będzie :) Jednak ten kanał wymaga więcej roboty więc filmików będzie zdecydowanie mnie i rzadziej. Planuję trailer piosenki/wykonania i potem filmik z piosenką/występem/akcją/prankiem/happeningiem.

  Fajnie że ktoś lubi Seasick Steve'a :D No i Steve wystąpi tylko raz, bo udało się coś takiego dokonać kiedy był niedaleko Polski w Czechach. Tak więc mimo iż fanem jego jestem wielkim, to z nim będzie tylko jeden film. Ale powiem, że przewiduję piosenki również na ŻarłokTV więc tam też możesz zaglądać ;)))

 • ŻarłokTV__
  ŻarłokTV__
  8 lat temu

  No to mamy na pokładzie niejadka? :(
  ;)

 • Sknerus
  Sknerus
  8 lat temu

  Seasick Steve. Sub, łapka, 5/5, i do ulu.
  Jak nie będzie o jedzeniu to już jestem największym fanem XD

, żeby skomentować.