Fantasmagoria News 2021-04-18

Teatr Okrucieństwa (Świat Dysku) Terrego Pratchetta

Długość: 14min MP3 (9,8MB) RSS

Teatr Okrucieństwa, jest to krótkie opowiadanie dziejące się w Ankh-Morpork. Sir Terry pozwolił na jego rozprowadzanie w internecie pod warunkiem, że nigdy nie ukaże się w wersji drukowanej. Przekład jest autorski. Chciałbym coś więcej sensownego napisać, ale padam na mordę, a jutro rano do pracy. Sporo pracy wykonałem, a jej efekty są na https://fantasmagoria.org/ jednakże strona jest w czasie przebudowy, więc nie wszystkie linki działają i jest sporo ukrytych treści, ale Teatr Okrucieństwa łatwo znaleźć. Nie wszystko jest takie jakie chcę, nie znalazłem sensownego sposobu na swoją wizję przewijania postu, a strona bardziej podoba mi się na telefonach niż na "dużym ekranie". Zapraszam do słuchania.

Czarnobrody

p.s. Tłumaczenie jest nasze, jeżeli ma ktoś ochotę nagrać swoje audio, to z chęcią zamieszczę na stronie, ale musi być na koniec pliku dopowiedziane, że audiobook może być umieszczony w serwisie: www.fantasmagoria.org

Czarnobrody

Fantasmagoria to informacje z przyszłości wywróżone przez jasnowidza. Posłuchajcie i przekonajcie się czy jasnowidz miał rację.

  • Nikt nic nie powiedział. Jeszcze...
, żeby skomentować.