Stabilizacja motylka to szpilka

Długość: 64min MP3 (45.7MB) RSS

Lepiej być ostrożnym czy ryzykować? Lepiej szukać nowych możliwości czy trzymać się starych, sprawdzonych wzorów? Rozmawiamy o tym, a przy okazji o temacie wielożeństwa.

Martin Lechowicz

Rozmowy ze słuchaczami na tematy Biblii, Boga, księdza, egzorcyzmów. Ale głównie Biblii. Założenie jest takie, że punkt widzenia jest indywidualny, każdy ma swój i ma do niego prawo. Prowadzący też. Żadnej propagandy kościołów z jedynie słusznymi poglądami się tu nie uprawia, za to można poznać wiele ciekawych osób.

 • Augustyn
  Augustyn
  9 lat temu

  Martin, na ostatnim Odwyku poznałeś młode małżeństwo z dzieckiem. Oni są z Białegostoku :-)

 • Ktoś
  Ktoś

  Jestem niewierzacy i raczej negatywnie nastawiony do wszelkiego rodzaju religii. Wiekszość uważam za coś negatywnego, aczkolwiek sa wyjatki. Enklawowe audycje mimo że dość czesto odwoluja sie do wartosci chrzescijanskich, cechuja sie otwartoscia na roznorodne poglady. Najczesciej nie ma w nich bezmyslnego podazania za wartosciami religijnymi, a poglady sa oparte o wlasne przemyslenia i logike. Z wiekszoscia pogladow sie zgadzam, na szczescie nie ze wszystkimi dzieki czemu jest ciekawiej, bardziej emocjonujaco ;)

 • Jacek
  Jacek
  9 lat temu

  Mimo całego cynizmu Martina trzeba mu oddać to iż sprowadził tu na prawdę fajnych i wartościowych ludzi . W audycji powiedział ,porównał to do sekty ja nie uważam tego za sektę w powszechnym słowa znaczeniu gdyż nie dopatrzyłem się tutaj ( raczej nie dosłuchałem ) jawnego kłamstwa na podłożu chrześcijańskim czy tez próby wymuszania czegoś na wiernych odwyku . Ja bym to nazwał christian entertainment , w USA są takie serwisy podcasterskiego co prawda nie widziałem ale to nie znaczy ,że nie istnieje. Nie wiem czy takie właśnie serwisy można nazwać nośnikami wiary to raczej taki Mac Jesus dla yuppie z pobożnych amerykańskich domów. Natomiast Martin robi taki Kahuna Jesus dla krytycznie myślących z ubogich domów. Paradoksalnie nie pisze i nie mówiłem tego złośliwie to mój daleko posunięty sceptycyzm a ponad to pochwała inteligencji twórcy tego zbożnego imperium - bowiem sam bym tego lepiej nie wymyślił ;-)

 • Michał
  Michał
  9 lat temu

  O widzisz Blacha, tez mi się tak wydaje z tym co Martin tu prowadzi. Ciężko uwierzyć czasem jak się słucha go przy innych tematach jak potrafi racjonalnie i globalnie myśleć, a tu jakimś cudem kiepsko mu to wychodzi? Dziwne. ;)

, żeby skomentować.