Lewatywa Mózgu 1 komentarz 2021-03-02

Rząd USA dostał w dupę

Długość: 65min MP3 (62.8MB) RSS

Co rząd USA dostał w dupę? Otóż testa na COVID dostał w dupę. Od Chińczyków. Serio. Taki jest świat. Na pocieszenie Disney przeprasza za Muppet Show, więc jeżeli poczułeś się kiedyś urażony przez Kermita Żabę albo Świnkę Piggi, to możesz teraz poczuć się bardziej inkluzywnie.

Martin Lechowicz

Program satyryczny, rozrywkowy i edukacyjny.

Martin Lechowicz promuje wolność, komentuje, wyolbrzymia i przesadza. Niejednokrotnie godzi w wartości.

Sztandarowy program radia Enklawa.

Kiedy nadający zaczyna nadawać swoją audycję, system automatycznie to wykrywa i wysyła powiadomienia mailem.

Jeżeli zapisałeś się i wybrałeś powiadomienie jednorazowe, twój mail zostanie automatycznie usunięty z bazy danych po wysłaniu maila. W każdym mailu razem z powiadomieniem przychodzi link dezaktywacyjny. Kiedy ci się program znudzi, kliknij tylko w link i powiadomienia się skończą.

Jeżeli podajesz swój mail po raz pierwszy, dostaniesz najpierw mail z prośbą o potwierdzenie, że to ty wypełniłeś ten formularz a nie jakiś głupi automat. Chodzi o to, żeby nikt nie dostawał przypadkiem maili, których nie chciał dostawać.

System powiadomień to nie jest serwis newsletterowy! Nie dostaniesz nigdy nic innego niż tylko powiadomienie. Żadne twoje dane nie zostają zapamiętywane i jeżeli nie korzystasz z powiadomień twój mail się usunie. Jeżeli chcesz dostawać newsletter albo inne powiadomienia, znajdziesz to wszystko w ustawieniach konta.

Aha, i powiadomienie dotyczy tylko tego programu, do którego się zapisałeś. Więc jeżeli chcesz dostać powiadomienia o innych audycjach, musisz się zapisać oddzielnie.

Ten system napisałem ja osobiście i działa w całości na moim serwerze, więc możesz być pewny, że żadna zewnętrzna firma niczego nie podgląda, nie podsłuchuje i nie czyta.

Martin Lechowicz

Nie przegap audycji!

Ta audycja jest na żywo. Zostaw swój mail, a automat przyśle ci powiadomienie kiedy prowadzący zacznie nadawać na żywo.

więcej informacji...
  • Lukszmar
    Lukszmar
    3 lata temu

    Ja tylko chciałem powiedzieć, że też słyszałem o "cudownych", "dupnych" testach Chińczyków. I w sumie mnie to nie dziwi - już wcześniej wiedziałem i powtarzałem, że ta cała pandemia, panika, itd musi się skończyć odbieraniem praw obywatelskich i wsadzeniem różnych rzeczy w dupę (np. termometry czy testu). Nie wiadomo tylko teraz czy się śmiać czy płakać. Na plus trzeba na pewno zaliczyć, że amerykańska administracja i politycy poczuli wreszcie jak to jest być zwykłym obywatelem i dostali w dupę, dosłownie :-). Chciałbym też, żeby jeszcze wszyscy Polscy politycy też polecieli teraz do Chin :-). A poza tym, to ja już na pewno się do Chin nie wybieram, dopóki takie rzeczy się tam dzieją. Niech żyje XXi wiek! xD

, żeby skomentować.