Proste zwierciadło 2 komentarze 2016-03-18

Quomodo (jakim sposobem) odsunąć rząd od władzy?

Długość: 175min MP3 (167,7MB) RSS

Konfederata Wojciech Leszczyński, marszałek Sejmu Walnego, o wolnorynkowej gospodarce, alternatywnej historii i szlachetnym narodzie prawdziwych Polaków

ByteEater

W audycji Proste zwierciadło chodzi, jak sama nazwa wskazuje, o niewykrzywiony obraz rzeczywistości, poglądów i działań ludzi oraz ich przyczyn. Prowadzący rozmawia, często z niebanalnymi gośćmi, a także ze słuchaczami, o wolności, polityce, rynku, zmienianiu świata oraz siebie, o ideach i motywacjach, są analizy, opinie, debaty. Wszystko jest możliwe, zwłaszcza to, czego się nie spodziewaliście! No i szeroko zapraszam do podsuwania opinii, pomysłów, a zwłaszcza propozycji zrobienia czegoś ciekawego razem (w szeroko rozumianych ramach tej audycji, bądź poza nimi też)!

 • Krzysztof z Bielska-Białej vel
  Krzysztof z Bielska-Białej vel
  4 lata temu

  Dzięki, @MartinLechowicz:disqus , za słowa uznania! A pamiętasz, jak pisałeś w mailu do mnie:
  > I mam nadzieję, że chociaż ty zrobisz jednak ten podcast, bo już któryś raz się tak rozpisuję do kogoś, kto chce coś robić, ale potem jakoś mu szybko chęć wietrzeje, i się okazuje, że tylko straciłem pół godziny czasu na niepotrzebne pisanie. Go and do it! Bardzo lubię konkurencję. ;-)

  Co do długości, to blisko rekordu, taki gość się zdarzył, ze skłonnością do rozwlekłych wywodów, niektórzy dzwoniący też, a liczni oni byli. Są słuchacze, którzy lubią długo. Jeśli jednak słuchałeś pierwszego odcinka w tym roku, może wiesz, że mam zamiar (dotychczas realizowany), większość robić poniżej 1 h.

 • Martin Lechowicz
  Martin Lechowicz
  4 lata temu

  Rany boskie.
  Po prostu: rany boskie.
  Nie umiem komentarza sformułować nawet.

  ByteEater, się zrobiłeś naprawdę profesjonalnym prowadzącym. Kudos.
  Jedyny mankament jest taki, że te audycje są straszliwie długie.
  Ale odkąd w Enklawie można sobie przerwać audycję i wrócić do niej później od tego samego miejsca, to nie jest aż tak problematyczne.

  Ale mimo wszystko - trzy godziny...

, żeby skomentować.