Proste zwierciadło 2 komentarze 2016-03-18

Quomodo (jakim sposobem) odsunąć rząd od władzy?

Długość: 175min MP3 (167.7MB) RSS

Konfederata Wojciech Leszczyński, marszałek Sejmu Walnego, o wolnorynkowej gospodarce, alternatywnej historii i szlachetnym narodzie prawdziwych Polaków

ByteEater

W audycji Proste zwierciadło chodzi, jak sama nazwa wskazuje, o niewykrzywiony obraz rzeczywistości, poglądów i działań ludzi oraz ich przyczyn. Prowadzący rozmawia, często z niebanalnymi gośćmi, a także ze słuchaczami, o wolności, polityce, rynku, zmienianiu świata oraz siebie, o ideach i motywacjach, są analizy, opinie, debaty. Wszystko jest możliwe, zwłaszcza to, czego się nie spodziewaliście! No i szeroko zapraszam do podsuwania opinii, pomysłów, a zwłaszcza propozycji zrobienia czegoś ciekawego razem (w szeroko rozumianych ramach tej audycji, bądź poza nimi też)!

Kiedy nadający zaczyna nadawać swoją audycję, system automatycznie to wykrywa i wysyła powiadomienia mailem.

Jeżeli zapisałeś się i wybrałeś powiadomienie jednorazowe, twój mail zostanie automatycznie usunięty z bazy danych po wysłaniu maila. W każdym mailu razem z powiadomieniem przychodzi link dezaktywacyjny. Kiedy ci się program znudzi, kliknij tylko w link i powiadomienia się skończą.

Jeżeli podajesz swój mail po raz pierwszy, dostaniesz najpierw mail z prośbą o potwierdzenie, że to ty wypełniłeś ten formularz a nie jakiś głupi automat. Chodzi o to, żeby nikt nie dostawał przypadkiem maili, których nie chciał dostawać.

System powiadomień to nie jest serwis newsletterowy! Nie dostaniesz nigdy nic innego niż tylko powiadomienie. Żadne twoje dane nie zostają zapamiętywane i jeżeli nie korzystasz z powiadomień twój mail się usunie. Jeżeli chcesz dostawać newsletter albo inne powiadomienia, znajdziesz to wszystko w ustawieniach konta.

Aha, i powiadomienie dotyczy tylko tego programu, do którego się zapisałeś. Więc jeżeli chcesz dostać powiadomienia o innych audycjach, musisz się zapisać oddzielnie.

Ten system napisałem ja osobiście i działa w całości na moim serwerze, więc możesz być pewny, że żadna zewnętrzna firma niczego nie podgląda, nie podsłuchuje i nie czyta.

Martin Lechowicz

Nie przegap audycji!

Ta audycja jest na żywo. Zostaw swój mail, a automat przyśle ci powiadomienie kiedy prowadzący zacznie nadawać na żywo.

więcej informacji...
 • Krzysztof z Bielska-Białej vel
  Krzysztof z Bielska-Białej vel
  8 lat temu

  Dzięki, @MartinLechowicz:disqus , za słowa uznania! A pamiętasz, jak pisałeś w mailu do mnie:
  > I mam nadzieję, że chociaż ty zrobisz jednak ten podcast, bo już któryś raz się tak rozpisuję do kogoś, kto chce coś robić, ale potem jakoś mu szybko chęć wietrzeje, i się okazuje, że tylko straciłem pół godziny czasu na niepotrzebne pisanie. Go and do it! Bardzo lubię konkurencję. ;-)

  Co do długości, to blisko rekordu, taki gość się zdarzył, ze skłonnością do rozwlekłych wywodów, niektórzy dzwoniący też, a liczni oni byli. Są słuchacze, którzy lubią długo. Jeśli jednak słuchałeś pierwszego odcinka w tym roku, może wiesz, że mam zamiar (dotychczas realizowany), większość robić poniżej 1 h.

 • Martin Lechowicz
  Martin Lechowicz
  8 lat temu

  Rany boskie.
  Po prostu: rany boskie.
  Nie umiem komentarza sformułować nawet.

  ByteEater, się zrobiłeś naprawdę profesjonalnym prowadzącym. Kudos.
  Jedyny mankament jest taki, że te audycje są straszliwie długie.
  Ale odkąd w Enklawie można sobie przerwać audycję i wrócić do niej później od tego samego miejsca, to nie jest aż tak problematyczne.

  Ale mimo wszystko - trzy godziny...

, żeby skomentować.