Szkoła Rodzenia 7 komentarzy 2015-03-05

Rodzenie na czas

Długość: 24min MP4 MP3 (11,5MB) RSS

O tym jak mieć maksimum efektu przy minimum wysiłku. Pokażę wam jak sprytnie można obniżyć koszty tworzenia od kilka lub kilkadziesiąt razy.

Martin Lechowicz

Spłodziłeś coś ciekawego, ale nie doszło do porodu? Masz górę pomysłów, ale boisz się zacząć? Czujesz parcie i nie wiesz co zrobić? Szkoła Rodzenia pomoże każdemu, kto czuje potrzebę rodzenia. Wszystko jedno czy to książka, film, komiks, piosenka, czy produkcja kapeluszy z czekolady. Bo nie wystarczy spłodzić - trzeba jeszcze urodzić. Martin Lechowicz - autor piosenek, książek, komiksów, podcastów, videocastów, gier - to gość, który ma kupę doświadczenia, kupę sukcesów w tym co robi i dużo przydatnych wskazówek dla każdego, kogo ciągnie i pcha w stronę tworzenia. Program jest dla tych, którzy chcą popracować i chcą mieć wyniki. Wszystkie odcinki dostępne tylko dla mecenasów radia Enklawa.

 • Kingu
  Kingu
  6 lat temu

  Komentarze, komentarze - zachęciły mnie do zasponsorowania enklawy :) A dlaczego? Bo mam pomysły poczęte ale ciężko urodzić. I nie żałuję - odcinek super. Zawsze ceniłem swój czas (chociażby zatrudniając do pewnych prac osoby którym płaciłem za godzinę ułamek tego co ktoś mi zapłaci za ten sam czas), ale tutaj wskazówki są bezcenne! Thx

 • Martin Lechowicz
  Martin Lechowicz
  6 lat temu

  Zrobienie tego odcinka trwało równo cztery godziny, tak przy okazji dodam.

 • Karolina
  Karolina
  6 lat temu

  Znakomity odcinek-celne spostrzeżenia i pożyteczne wnioski, bo wyniesione z lat praktyki. A stamtąd wyniesione dużo wniosą do twórczości każdego "praktykanta" szkoły rodzenia.(Recenzja zajęła mi mało czasu, chociaż nie korzystałam z promptera,hi,hi)

 • Waldek
  Waldek
  6 lat temu

  Niesamowicie dobry odcinek, z widocznym, ogromnym nakładem pracy.
  Dzięki, bardzo pomogło :) Bardzo fajnie przygotowane, pomysłowe, konkretne ale nie męczące - a to sztuka :)
  Dzięki :)

 • Stefan
  Stefan
  6 lat temu

  Najlepsza była pozycja na plecach :D

 • stach
  stach
  6 lat temu

  i jeszcze widzę że Carcasonne skurcze byk ma! Jakieś planszówki inne grasz? Ja jestem fanem (Agricola np - KONIECZNIE SPRÓBUJ! Kosztuje ponad 100zł, ale to coś pięknego, lepsze niż brydŻ!:)

  @Sk ura: a Ty dobrze prawisz!

  (ech, taki joke z rozdwojeniem jaźni;) )

 • stach
  stach
  6 lat temu

  Kot na początku pokazał swój stosunek do pasji tworzenia:D
  Ale burŻuj z niego! Dwie kamerki ma! Jedną kręci, a druga się MARNUJE na półce! ;)

, żeby skomentować.