"Za wafelka do więzienia" Gość dr Bartosz Rydliński

Długość: 108min MP3 (51,9MB) RSS

O polsko-amerykanskich paradoksach. Telefony od krawca-Janusz Korwin-Mikke i krawca-Lecha Wałęsy. Dlaczego Korwin ucinał by ręce i co Lech Wałęsa myśli o pułkowniku Ryszardzie Kuklińskim. Jaką rolę odgrywa strach w procesie podejmowania decyzji, dlaczego papier tak często wyłącza mózg. Dużo o zdrowym rozsądku i czym jest prawo "amnezji" :) Co ma wspólnego Pan Samochodzik z ewolucją i jak dziś wpływamy na informację. Skandaliczne wysokie emerytury eurodeputowanych i spisek żarówkowy. www.RozmowywNocy.com Rozmowy w Nocy to internetowy talk-show na ŻYWO z udziałem słuchaczy w Środy 23.00. Rozmowy w Nocy to audycja o życiu, ludziach i ich problemach a przede wszystkim to miejsce w którym możesz usłyszeć odpowiedzi na pytania o których boisz się myśleć. O czym lubimy rozmawiać jest tego sporo napewno równouprawnienie, choroby dzisiejszego społeczeństwa, krytyka instytucji kościelnych nie jest nam obca, nauka Bóg wiara, religia, nasze lęki, autorytety, polityka, ale przede wszystkim człowieczeństwo. Rozmowy w Nocy to show tylko dla ludzi pełnoletnich 18+.

Kuba

Rozmowy w Nocy to internetowy talk-show na żywo z udziałem słuchaczy w środy 23.00. Jest to audycja o życiu ludziach i ich problemach. Nasze tematy to człowieczeństwo, polityka, równouprawnienie, choroby dzisiejszego  społeczeństwa, krytyka instytucji kościelnych nie jest nam obca, nauka, Bóg, wiara, religia, nasze lęki. Rozmowy w Nocy to program tylko dla ludzi pełnoletnich 18+ 

 • Kuba Rozmowy W Nocy
  Kuba Rozmowy W Nocy
  8 lat temu

  Dzwonił 3 razy, przesłuchaj to znajdziesz.

 • stach
  stach
  8 lat temu

  w których minutach jest Krawiec?

 • Kuba Rozmowy W Nocy
  Kuba Rozmowy W Nocy
  8 lat temu

  Doby komentarz aż się miło czyta dzięki, poszliśmy troszkę w lewy kanał to prawda. Cieszę się odcinek się podobał i faktycznie Korwin był rewelacyjny.

 • macbury
  macbury
  8 lat temu

  Mocno socjalny ten odcinek, aż mi prawy głośnik odmówił posłuszeństwa :P

  Co do modelu skandynawskiego uczenia się w grupach, pierwszym pytaniem jakie mi się nasuwa to w jakim celu są przenoszeni uczniowie z lepszej grupy do gorszej, jeżeli w celu tylko uśrednienia wyników to uważam to za słabe rozwiązanie, natomiast jeżeli w celu pomocy i bycia w rodzaju przewodnika/mini-nauczyciela/mentora tej grupy to jak najbardziej za. Podobny model działa w firmach i przeważnie dobrze się sprowadza.

  Co do papieru i biurokracji, tak z "polskiego doświadczenia" pierwszą rzeczą na którą się patrzy to nie jest papier tylko doświadczenie i opinie o danej osobie. To że masz papier potwierdzający że coś ukończyłeś nie znaczy że to umiesz bo a) program nauczania jest stary jak gwiazda HE 1523-0901, b) oszukiwałeś, ściągałeś itp. (co niestety jest nagminne).

  Co do odcinka to 5/5 no i Krawiec powinien częściej Korwina udawać.

, żeby skomentować.