"Przyszłość" gość: Piotr Krasoń

Długość: 91min MP3 (43.4MB) RSS

Nowe technologie, przyszłość energetyki, gaz łupkowy i o co chodzi w nano technologii i jak działają drukarki 3D i kto zbudował piramidy. Czy istnieje wolna energia i silnik magnetyczny? Jak zostać energetycznie samowystarczalny i w jakie technologie warto inwestować. Na te i wiele innych pytań odpowiada Piotr Krasoń w rozmowie o przyszłości. www.RozmowywNocy.com Rozmowy w Nocy to internetowy talk-show na ŻYWO z udziałem słuchaczy w Środy 23.00. Rozmowy w Nocy to audycja o życiu, ludziach i ich problemach a przede wszystkim to miejsce w którym możesz usłyszeć odpowiedzi na pytania o których boisz się myśleć. O czym lubimy rozmawiać jest tego sporo napewno równouprawnienie, choroby dzisiejszego społeczeństwa, krytyka instytucji kościelnych nie jest nam obca, nauka Bóg wiara, religia, nasze lęki, autorytety, polityka, ale przede wszystkim człowieczeństwo. Rozmowy w Nocy to show tylko dla ludzi pełnoletnich 18+.

Kuba

Rozmowy w Nocy to internetowy talk-show na żywo z udziałem słuchaczy w środy 23.00. Jest to audycja o życiu ludziach i ich problemach. Nasze tematy to człowieczeństwo, polityka, równouprawnienie, choroby dzisiejszego  społeczeństwa, krytyka instytucji kościelnych nie jest nam obca, nauka, Bóg, wiara, religia, nasze lęki. Rozmowy w Nocy to program tylko dla ludzi pełnoletnich 18+ 

 • Martin Lechowicz
  Martin Lechowicz
  10 lat temu

  RSS jest tam, gdzie są zawsze RSS-y. W przeglądarce. Przeważnie to taki pomarańczowy znaczek koło adresu strony.

 • Kuba Rozmowy W Nocy
  Kuba Rozmowy W Nocy
  10 lat temu

  Sprzęt sie rozlecial w ostatnich 2 show. Sorry . Ale wszystko już naprawione. Niedałem rady przed audycja naprawić u mnie wszystko na taśme klejone - ale już jest i bedzie idealnie. Jeszcze raz sorry - dzieki za słuchanie.

 • stach
  stach
  10 lat temu

  Autorze, nie wrzucaj głosu na jeden kanał (jedno ucho). Strasznie ciężko się tego słucha na słuchawkach. Właściwie nie słucha, nie będę tak słuchał. Aczkolwiek tematy ciekawe.

 • Kuba Rozmowy W Nocy
  Kuba Rozmowy W Nocy
  10 lat temu

  Dzieki, mam także ochotę zrobić jeden program tylko o energetyce i oczywiście z Piotrem.

 • Martin Lechowicz
  Martin Lechowicz
  10 lat temu

  Link do audio robi automat. Pliki RSS też. Są oba.

 • Kuba Rozmowy W Nocy
  Kuba Rozmowy W Nocy
  10 lat temu

  Sylwester także dodany http://www.enklawa.net/sylw...

 • LordBlick
  LordBlick
  10 lat temu

  Ja się nie dziwię ludziom z Karachana, to też ludzie z pasją życiową - testowanie na emocjonalne rozciąganie...

, żeby skomentować.