Prawo czy religia

Długość: 58min MP3 (35MB) RSS

Dziś komentuje ostatnie komentarze, mówię czemu wydaje mi się, że nie jestem pusta. Opowiadam o spadających spodniach, o tym jak gwiazda mnie wybroniła i o tym, co urzędnicy etatowi lubią najbardziej w swojej pracy. W puszczonym fragmencie filmu słychać przekleństwa, co wrażliwsi mogą ominąć ten fragment.

Becia

Prawniczek, czyli o prawie łopatologicznie

 • Becia
  Becia
  7 lat temu

  od 130-4000 zł za opinię

 • Marius
  Marius
  7 lat temu

  A ile taki biegły zarabia na byciu biegłym?

 • Lukszmar
  Lukszmar
  7 lat temu

  Jak pisałem już wcześniej Beciu, niektórzy mają po prostu straszny ból dupy o ludzi w turbanach w Polsce, z innej religii, itp. Toteż naprawdę nie przejmuj się tym. Co więcej Twoja obecna wypowiedź oznacza, że na pewno nie jesteś pusta :). Poza tym, ja bym nie chciał żeby mnie do naga na przykład na lotnisku rozbierali (w jakimkolwiek kraju).

  Bezpieczeństwo nie powinno być ponad wszystko, a życie ludzkie nie jest najwyższą wartością, chociaż oczywiście jest cenne.

  Widać kto czasem jest zatrudniony w policji. Szkoda gadać już nawet, jak Ci ludzie traktują obywateli... I pewnie wciąż pracują i się podobnie zachowują.

  Polecam obejrzeć takie filmy jak: Symetria, Komornik, Układ Zamknięty.

  Jak ktoś przesadza w pracy (znaczy się w negatywny sposób) to moim zdaniem, trzeba pogadać w 4 oczy o co chodzi. Jak to nie pomaga to należy właśnie iść do kierownictwa wtedy.

  Co do Twojej Gwiazdy Beciu, to fajnie że Ci pomogła. Jednak ostatecznie wciąż uważam, że ona nie powinna w ogóle być sędzią. Natomiast pewnie zdaje sobie sprawę, że jej kariera w pewnym sensie zależy od Ciebie, więc liczy na wzajemne przymykanie oczu na tego typu sprawy.

  Może ta kobieta też nie lubi TVN24 i chce ich skarcić trochę poprzez tego człowieka :P. Co do potrącenia dziecka to myślę, że właśnie warto trochę zostać z nim i wezwać karetkę na wszelki wypadek.

 • Martin Lechowicz
  Martin Lechowicz
  7 lat temu

  Fajny odcinek był.

, żeby skomentować.