Powaga nie ma sensu

Długość: 77min MP4 MP3 (36,9MB) RSS

Za dzisiejszą audycję serdecznie przepraszam wszystkich spodziewających się poważnego tematu. Byłem zmęczony. I dostałem pomieszania zmysłów od gorąca. Co prawda są w tej audycji rzeczy, które są mądre i sensowne, ale znaleźć je może być trudno.

Martin Lechowicz

Jest sprawa. Trzeba pogadać.

 • stach
  stach
  7 lat temu

  Jeszcze pytanie do słuchacza z 01:04:00
  Kopyra się rozwija ? :D W jaki sposób? To że kupił kamerę GoPro i teraz daje materiał w 60klatek na sekundę? W dodatku 60 klatek na sekundę ujęcia z jego kanciapy - super - można sobie zwolnić i zobaczyć w zwolnionym tempie jak facet przełyłka piwo? Rozumiem jakby skakał ze spadochronu - WTEDY miało by to sens. Rozwój?! WTŻ?! Facet siedzi w kanciapie od 2 lat :) I raz na rok poleci do Japonii na jakiś festiwal. Ja sam go oglądam oskąd miał 1k widzów i doceniam jego wiedzę i pasję, ale pod względem wykorzystania medium filmowego Kopyra jest poniżej dna proszę Pana kochanego :)
  Aha i jeszcze Martinie - narzekasz na JuTuberów a jak ten słuchacz dzwoni i pyta czy znasz Atora to mówisz, że TY NIE ZNASZ BO NIE OGLADASZ :D No to albo w TE albo we WTE. Nie masz co narzekać - skoro sieć partnerska agory się zgłosiła do ciebie to masz "luz bluz". Zobacz na takiego żarłoka 150 subów i nagrywać może jedynie z myślą, że "za rok" coś z tego będzie konstruktywnego. To ja powinienem tam dzwonić i narzekać! DZWONIŁBYM! ino Jest Sprawa jest w takim terminie że często nie pasuje. A pewnie nowy program tyż będzie o tej samej porze?

 • stach
  stach
  7 lat temu

  Czas - 40:30
  Ojj Panie kochany tyś ostatni na YouTube? A ja to co? Kontakt z widzem jest i robię podobne rzeczy co w podkaście. Jasne, że mam ilość widzów znacznie mniejszą, no ale na YT weszedłem ze 3 miesiące temu. Poza tym myślę, że Szwagry TV czy Cyber Marian mimo, że robią "śmiechowy kontent" też sa sobą i robią to co lubią, a konakt z nimi nawet jest bo odpisują dosyć często. Jasne, że nie robią Lieve'ów jak ty więc się nie da dodzwonić :) No ale mimo wszystkich różnic to oni z zasady "coś udają" bo w swoich filmikach odgrywają określone postacie.

 • Adam
  Adam
  7 lat temu

  Powaga jest niepoważna.

 • Sknerus
  Sknerus
  7 lat temu

  Nie pamiętam o czym było ale pamiętam, że nie było źle XD

 • Andrew
  Andrew
  7 lat temu

  Martin jak po upaleniu się :)

 • stach
  stach
  7 lat temu

  Podobało mi się. Zabawa zawsze fajniejsza niż wydumane teorie apokaliptyczne autora.

 • Lukszmar
  Lukszmar
  7 lat temu

  I znowu przegapiłem na żywo program, a szkoda bo bym dzwonił i by było jeszcze zabawniej :P.

  Martinie, jest sprawa... Otóż w jakimś programie niedawno odtworzyłeś kawałek piosenki / reklamy w wannie o Hugo i Janku Fiorze, może byś częściej ją puszczał w swoich programach, bo fajna a nie mogę znaleźć :P.

  Ostatnie żywe komórki mózgowe giną w internecie :P.

  Gdy braknie wilków, wilkami będą psy!

  Kurcze, dać wolną rękę ludziom i dzwonią i coś mówią sami...

  Oddawaj kasę Martinie, za te nudy! ;)

  Tak w ogóle dlaczego nie było kota w tej audycji?

  A jednak enklawa wciąż żyje... :)

  Hmmm outsourcing może Martinie. Bądź mózgiem, baw się, ale próbuj dalej zlecać coś komuś - chętnym, ale może odpłatnie. Jak będzie jakiś większy projekt. Zrobi, to zapłacisz, nie zrobi, to nie zapłacisz.

  Popieram - w małych zespołach się często fajniej pracuje.

  I tak wyszła fajna audycja :P.

  Za rok pewnie wyjdzie znowu poważna audycja jak Ci się znudzi Martinie gadanie o pierdołach, plus jest Koczowisko zawsze.

, żeby skomentować.