Kulturalna Audycja Zkury 5 2015-02-17

Polski bus do Niemiec

Długość: 28min MP3 (33,9MB) RSS

Jak z Polski dojechać do Berlina? O tym w pierwszej części. A w drugiej omawiam najlepszy serial 2014 "Olive Kitteridge". Ogólnie: audycja-rewelacja.

Skura

Audycja o kulturze: filmie, muzyce, o książkach i wszystkim co związane ze słowem "kultura".

 • Lukszmar
  Lukszmar
  8 lat temu

  Nie ma jak kultura polaków i podróż wypchanym busem ;). True Detective też mi się podobało. Fajna audycja :).

 • stach
  stach
  8 lat temu

  :)

  Długo zajmuje tak domontować kwestie by pasowały do muzyczki. Ale efekt też mi się podoba. A to pomyśl co dopiero będzie w TV! się dziać ;)

 • Martin Lechowicz
  Martin Lechowicz
  8 lat temu

  Kura ma najlepszą muzykę w polskich podcastach!

 • stach
  stach
  8 lat temu

  Dzięki za komentarz. No chyba częściej powinieneś słuchać tego podcastu ;) A lada moment będziesz mógł oglądać na YT podobny typ humoru i klimat, na kanale który będzie bardziej monotematyczny,na który już kręcę filmiki od pół roku, by była regularność. Założe konto mu w enklawie więc będzie można też tutaj oglądać.

  Zokazji otwarcia kanału będzie też konkursik gdzie będzie można wygrac książki zw. ze St Kingiem (poprzez Facebooka stephenking.pl)-jak tylko będzie powiadomię enklawowiczów w osobnej audycji.

  Co do PLBusa to nie trafiłem tutaj na peany-musiałem przegapić jakąś audycję gdzie o tym mówili. Choć weź też pod uwagę, że to taki charakter audycji-prześmiewczy i równie dobrze mógłby się tyczyc podrózy kązdym innym busem, bo problemy się powtarzają: siedzenia, WC, WiFi, ściśnięci ludzie itd

 • Paweł
  Paweł
  8 lat temu

  Hej, jestem w połowie (czyli pewnie po tej bardziej interesującej mnie połowie) i hej, świetny odcinek. W ogóle chyba częściej powinienem słuchać tego podcastu.
  Aż fajnie było posłuchać narzekania na PolskiBus, w końcu przewoźnik ten już wielokrotnie był przywoływany w podcastach, ale zawsze był wychwalany. Opiewany. A tutaj: proszę, malkontent w końcu się trafił :)

, żeby skomentować.