Free! live! 5 2016-04-11

Po co ci wolność jak masz Smoleńsk?

Długość: 60min MP3 RSS

Moja ocena jest taka: wszyscy mają w dupie wolność.  Jedni chcą Smoleńsk, inni chcą Naród, inni chcą Zysk Pasywny albo cokolwiek innego. I fajnie - korzystanie z wolności nie na tym polega przecież, żeby o niej ciągle gadać.  Z wyjątkiem sytuacji, kiedy zaczynają nam ją odbierać i to w szybkim tempie. Czy to Smoleńsk czy terroryści, wszystko jest okazją do tego, żeby wziąć nas bardziej za mordę.  Nie przeszkadza ci to?

Martin Lechowicz

Free! na żywo! Program dla wszystkich, którzy lubią luźne, dzikie, improwizowane audycje na żywo. Co poniedziałek o 20:00!

 • Jakub Pruchniewicz
  Jakub Pruchniewicz
  6 lat temu

  Kolejne Problemy z pleyerem!

 • Jhazper
  Jhazper
  6 lat temu

  https://www.youtube.com/wat...

 • stach
  stach
  6 lat temu

  Jest w tym SPORO RACJI! Ale, podkast to więcej pracy i czasu :(

 • Paweł
  Paweł
  6 lat temu

  ...Ja się już cieszyłem, już chwaliłem, że Martin wrócił do nagrywania krótkich podcastów na martwo, takich przemyślanych i ciętych, a tutaj kolejna audycja na żywo. I znów połowa czasu audycji to zachęcanie słuchaczy by dzwonili, czytanie czata i gorączkowanie się nawijką by ciszy nie było. Taką nawijką o niczym konkretnym.
  Takie audycje są jak kiełbasa. Taka tania kiełbasa. Niby widzisz mięcho, ale jest go tam mniej, niż by się człowiek spodziewał. Więcej od mięcha jest wody, wypełniaczy... Taka kiełbacha nadaje się na ognisko. Ale w ognisku nie chodzi tyle o żarcie, co o towarzystwo. Koczowisko i noce na Odwyku były takim ogniskiem. To dzwoniący słuchacze tworzyli ich treść. A prowadzący nie omawiali tematu, tylko gadali sami ze sobą i ze słuchaczami. Na chwilę obecną to najbliższe temu są audycje ByteEatera.
  Jeśli chodzi o mięso, to wolę kabanosy od kiełbasy. Albo suchą kiełbasę. Podcast jest takim kabanosem. Oczywiście jego też można spieprzyć, ale znacznie łatwiej jest zrobić fajny, zabawny, ciekawy, dynamiczny podcast niż audycję. Bo podczas nagrywania i montażu możesz pozbyć się wody i wyciągnąć wypełniacze z niego. No i przyprawić różnymi wstawkami dźwiękowymi.

 • Lukszmar
  Lukszmar
  6 lat temu

  Jak to?! To styl życia, pod tytułem ja w mojej willi z pięknymi laseczkami i ferrari w garażu, nad basenem z drinkiem w ręku w ciepłych krajach nie jest idealny stylem życia...? Wilk z Wall Street nie powinien być idolem przyszłych pokoleń? Tak serio to święte słowa panie kierowniku! To się źle skończy ta mania piniądza! Aż mi się coś przypomniało:
  https://www.youtube.com/wat...

  Fajna piosenka, chociaż zarazem trochę głupia, ale daje do myślenia i ma generalnie słuszne przesłanie.

  Piosenka o Smoleńsku, aż się wzruszyłem! Do hymnu powstań! =)

  Ja też mam w dupie suwerenność ojczyzny o ile właśnie ludzie w tej ojczyźnie będą wolni.

  Niech żyje Polska Rzeczpospolita Ludowa! Za niej to było cudowne życie! xD

  Ja chcę wolności!!!

  O tak Martinie zrobiłeś się brutalny, że aż banujesz ludzi na lewo i prawo... Nie żeby nikomu się nie należało, ale może nie przesadzaj :).

  Sam w końcu śpiewałeś Martinie - "lewatywa jak piwsko dobra jest na wszystko" i teraz zbieramy plony LOL.

  Czemu tracimy wolność w tym kraju? Bo ludziom wciąż jest za dobrze! Poza tym, zastępujemy ją bezpieczeństwem, wieczną chęcią posiadania i pogonią za kasą, skrajnym konformizmem oraz patriotyzmem polskim.

  Tupolew na krzyżu na wieki! Będą adoracje Smoleńskie! Lech Kaczyński na świętego w końcu umarł za naród! Bez niego polska nie będzie taka sama! LOL xD

  Urzędnik ci na to odpowie Martinie, że nie możesz na kompletnym zadupiu zbudować sobie sam domu, bo jak ktoś kupi działkę kiedyś obok ciebie i sobie będzie chciał wybudować dom niedaleko, to twój na niego się jeszcze zawali czy coś :P.

  Nie no do NSDAP to PIS jeszcze daleko na szczęście. I wciąż chyba z 20% ludzi tylko (albo aż) w tym kraju głosuje na nich, ale fakt idą w tym kierunku...

, żeby skomentować.