Piotrek i wiara

Długość: 40min MP3 RSS

Wokół jest wiele dziwnych ludzi. Jedni mają trzy ręce, inni nie potrafią wymówić 'r', a jeszcze inni wierzą w niewidzialnego gościa, który steruje ich życiem. Piotrek tak ma. No i nawet był chętny opowiedzieć mi jak do tego doszło.Dzisiejszy odcinek został wyprodukowany bez użycia jakichkolwiek filtrów/odszumiaczy/kompresorów specjalnie dla Andrzeja Famielca, któremu w uszach dzwoni. Pobierz!

Paweł Duraj

Podcast autorski. Nie oznacza to, że zawsze słuchacze są skazani tylko na głos autora - gdy już interesujący rozmówca wpadnie mu w ręce, zaraz dostaje nagrywajką w twarz, by opowiedzieć o swojej pasji.

 • stach
  stach
  10 lat temu

  Katz zależy co znaczy zło i demony? i do czego to odnosisz

 • Sylwek
  Sylwek
  10 lat temu

  Fajny odcinek, to debiut radiowy Piotrka? Wyszło bardzo naturalnie, a Piotrek, czyli Skalagrim, bardzo interesująco opowiadał o swoich przygodach. Ma inny głos, niż podejrzewałem to po stylu jego komentarzy :D . Jak widać nawet zaznaczenie się na wersji beta nowo powstającej mapki może spowodować powstanie bardzo fajnych rzeczy!

  Sprostuję jeszcze, że mapkę przygotował na pewno któryś Andrzej. A dokładniej autorem http://mapka.tk/ jest Andrzej o nicku Andrzej lub And91, a autorem http://www.mapa.ondrii.kylo... jest Andrzej o nicku Ondrii ;-)

 • Katz
  Katz
  10 lat temu

  Ej wy serio wszędzie widzicie zło i demony ?

, żeby skomentować.