Pigułka po, czy morderstwo

Długość: 60min MP3 (35,7MB) RSS

Jak w tytule. Na końcu wierszyk Oda do Hitlera - wersja erotyczna.

Becia

Prawniczek, czyli o prawie łopatologicznie

 • Becia
  Becia
  6 lat temu

  Cesarzowa dziękuje za takie komentarze, diament :) ja :) zawstydziłam się :)

 • Becia
  Becia
  6 lat temu

  :)

 • Becia
  Becia
  6 lat temu

  no nie w każdy czwartek, ale robię co mogę ;)
  bawiliśmy się przednio :)
  co do piersi, to też i do tego służą :)
  dzięki za docenienie mojej interpretacji :)

 • Becia
  Becia
  6 lat temu

  :) Becia chce dzieci, dużo dzieci :)

 • Becia
  Becia
  6 lat temu

  tak, już podczas audycji wyprowadzono mnie z błędu, że dziś też zabija się szczypcami. tak czy siak, dla matki i przyszłych dzieci to zdrowe nie jest, więc dalej jestem na nie, jednocześnie dalej zostawiam wolny wybór.

 • Kamyk
  Kamyk
  6 lat temu

  Becia, z całym szacunkiem, ale to jest naiwne- wiara w te obrazki środowiska prolajf w miażdżenie wykształconego płodu szczypcami w macicy w naszych czasach. Było to kiedyś wykonywanie, tak jak kiedyś wykonywano barbarzyński zabieg lobotomii (wbijanie szpikulca w kanał za gałka oczna i przerywanie połączenia miedzy półkulami mózgu), to jest ten sam kaliber. Obecnie termin aborcja odnosi się do poronienia wywołanego przez jakaś tam chemie, do któregoś tam tygodnia, gdy płód jest niewykształcony. Gdy konieczne jest przerwanie ciąży już w późniejszym stadium, wywołuje się przedwczesny poród (też chemią), płód nie jest przystosowany do życia poza organizmem/bądź płód obumiera jeszcze w ciele. Tak więc obcęgi/szczypce/ młotki to propaganda.

  Z uwagi na te wszelkie przepychanki odnośnie aborcji i spraw około tego, stwierdziłem że warto zapoznać się z tematem, a wiec przekazuje dalej.

  ps: promowanie stylu życia? to że wóda stoi w każdym sklepie to promowanie alkoholizmu?

 • stach
  stach
  6 lat temu

  Co to za pytanie?: "czy wydawać dzieci na taki świat? " na Jaki?, taki zły?? W domniemaniu, że kiedyś był lepszy? Kiedyś świat nie był lepszy. Po prostu złe informacje nie trafiały do nas lotem błyskawicy w takich ilościach i w tylu powtórzeniach co kiedyś. Nigdy w tym kraju ludzie nie mieli tylu mieszkań, samochodów, nigdy na dzieci nie czekało tyle miejsc w szkołach, nigdy dzieciaki nie miały tyle zabawek, dostępu do tylu placów zabaw, aquaprków, imprez dla dzieci. Poziom życia rośnie, parkingi prze galeriami handlowymi sa pełne. Przestępczość wcale nie jest większa niż kiedyś. Po prostu kiedyś nie było mediów, które z określonych przestępstw robiłyby "produkt informacyjny" .Obecny "świat" jest jak najbardziej o.k. aby decydować się na dzieci. Becia, psychika to podstawa, powodzenia życzę!!! Nie ma to jak łączyć przyjemne z pożytecznym ;)

 • Lukszmar
  Lukszmar
  6 lat temu

  No nie zawsze Beciu w czwartek (to znaczy nie w każdy), ale ok już się nie czepiam :P.

  Dzieci są spoko, ale z drugiej strony wymagają też sporo obowiązków i trudów wychowania. Stąd rozumiem dlaczego część ludzi ich w ogóle nie chce.

  Jeśli chodzi o sprawę z tabletkami to też jestem za ich legalizacja, czyli wolnym wyborem, dla każdej kobiety. Najlepiej bez recepty. W sumie to wszystkie leki powinny być bez recepty, moim zdaniem :).

  Ja też zabijanie płodów czy dzieci uważam za złe, ale i tak bym tego nie zabronił. Gdyż to też jest indywidualna decyzja kobiety. Oczywiście niektórzy to tłumaczą jako zabijanie obywateli, ale bez przesady dziecko przed urodzeniem jest częścią ciała matki. Toteż, ona powinna decydować. Z drugiej strony jako lekarz bym się nie zdecydował na aborcję nigdy, no chyba że musiałbym wybierać pomiędzy życiem matki a dziecka i w sytuacjach chorobowych gdzie i tak dziecko nie przeżyje długo.

  Co do samej UE to rzeczywiście niepotrzebnie narzuca coś, lepiej by było gdyby tylko co najwyżej doradzała. Co więcej uważam, że z punktu widzenia normalnej gospodarki narzucanie jednego leku to idiotyzm i śmierdzi na kilometr łapówkarstwem. Unia też nie powinna do tego dopłacać z wspólnej kasy, gdyż część ludzi tego nie chce.

  Hehe, prezerwatyw można używać na wiele sposobów, ale fakt ja też wolę bez jako mężczyzna :P. Przy okazji z tego co wiem prezerwatywa nie daje 100% ochrony przed wszystkimi chorobami.

  Lol, jeśli chodzi o to co powiedziała Iseris to ja jednak uważam, że seks z kozą to idiotyzm. Lepiej się zabezpieczyć jakoś sensownie i robić to z drugim człowiekiem. Natomiast również polecam kochanie się z właściwą osobą, która się naprawdę kocha i z którą uważamy, że moglibyśmy być do końca życia. Gdyż tylko z taką osobą moim zdaniem warto mieć dzieci. Taki mężczyzna na przykład nie zostawi kobiety samej, gdy "wpadną" i stanie na wysokości zadania.

  Jeśli chodzi o to co powiedziała Dorota, to ja nie zamierzam uprawiać seksu z mężczyzną, tylko dlatego żeby nie zajść w ciąże - sory ale to głupie :P.

  Jeśli chodzi o mnie, to bardziej moja narzeczona chce mieć dziecko, niżeli ja. Ja uważam, że dzieci są spoko i mogą dać wiele radości, toteż mam nadzieję że jak będziemy mieli własne to się będziemy razem fajnie bawić. Poza tym, chciałbym sprawdzić jak to jest być ojcem, wychowywać kogoś, kształtować jego światopogląd, itp. Ostatecznie też liczę, że kiedyś moje potomstwo jak już będę stary nie zapomni o mnie i będzie mnie wspomagać.

  O to jest dobre pytanie, które Dorota zadała i zarazem trudne - czy warto wydawać dzieci na taki świat. Osobiście uważam, że tak gdyż wierzę że dobre chwile w ich życiu przyćmią te złe, między innymi dzięki właściwemu zachowaniu rodziców i ich dobremu podejściu do życia, ale nie wiem tego na pewno...

  O tak Beciu to by było super. Tylko ja jednak uważam, że ten świat zmierza raczej w przeciwnym kierunku, a przynajmniej ten kraj. To znaczy w kierunku którym coraz więcej ludzi będzie sobie chciało zadawać to pytanie powyższe... Natomiast głosy rozsądku takich ludzi jak Ty giną w tłumie.

  Odnośnie tego co powiedziała Dorota, to ja myślę że właśnie liczy się bardziej kochanie bliźniego niżeli samego siebie. Chociaż ja tam siebie lubię i swoje życie :).

  Odnośnie tego co Jacek powiedział, to też zgadzam się. Niestety wielu ludzi we wspólnotach religijnych i w sumie nie tylko, jest często w gruncie rzeczy słabymi wewnętrznie, którzy nie potrafią twardo trzymać się własnych zasad a potrafią tylko pouczać innych.
  Odnośnie drugiej części wypowiedzi Jacka, to ja myślę że właśnie Bóg nadaje życiu ludzkiemu sens. Z kolei jeśli ktoś nie wierzy to właśnie sam powinien tak żyć, żeby nadać temu życiu sens, np. poprzez osiągnięcie czegoś wielkiego czy zrobienie czegoś dobrego dla wszystkich, co ma znaczenie.

  Hoho, przyszłego ojca moich dzieci :D. Nieźle sobie poczynasz Beciu ;). To mam nadzieję, że się dobrze bawiliście dziubaski :P.

  Lol, a ja myślałem że piersi to głównie do zabawy, dla mężczyzn ;P.

  Dobry dowcip - gratulacje dla Kudłatego :).

  Uuu wierszyk o Hitlerze Martina LOL, żeby Korwin go nie pozwał tylko ;). Co do wersji erotycznej genialne wykonanie Beciu wrrr :D.

 • stach
  stach
  6 lat temu

  Gdyby Becia była szafiarką, Kasia Tusk byłaby w opałach ;-)

 • Stefan
  Stefan
  6 lat temu

  Damn, Becia ten wierszy sieje zgorszenie w mojej głowie pomimo, że nic erotycznego w nim nie zostało powiedziane. Za jego recytację otrzymujesz 10/10.

  O randkach:
  http://grafik.rp.pl/grafika...

  O wierszach:
  http://czad.blox.pl/resourc...

 • Daniel K
  Daniel K
  6 lat temu

  Świetny jest ten wierszyk Cesarzowo Beciolandu :D

 • Jacek
  Jacek
  6 lat temu

  Jestem pod wrażeniem potencjału radiowego tej podcasterki. To nie jest wyłącznie potencjał radiowy choć on jest nie zaprzeczalny lecz także kwestia doboru innych instrumentów nazwijmy je promocyjnymi (patrz zdjęcie do odcinka).Od samego początku tak czułem , tak podejrzewałem ,że nie bez przyczyny Martin pozwolił swojej byłej nadawać w tej samej platformie i nie jest to wyrazem jakiejś tam starej sympatii a właśnie pozyskaniem kogoś kto się zna na tym co robi a w dodatku jest kobietą i to nie byle jaką , nie pierwszą lepszą.... Kobieta w nie oszukujmy się słabym jak na skalę naszego kraju świadku podcasterskim jest jak diament a Becia sposród tych diamentów jakie się na ów polu pojawiają ( bo nie zasadnym jest tu użycie słowa "funkcjonują") jest jedynym oszlifowanym diamentem - ze znakomitym szlifem. Martin wiedział co robi i jak zwykle ustawił wysoko poprzeczkę któż z Panią Becią może konkurować ? Jaka kobieta ? Znacie taką ? NIE MA TAKIEJ ! ! ! ... i wątpię by się w tej dziedzinie pojawiła.

  Kibicowałem audycji cycki do przodu i co ?! Cycki opadły są co prawda z przodu ale gdzieś przy podłodze . Audycja domek w chmurach miała dziadowski początek od podlizywania się do Agenta Tomasza i koniec jest równie dziadowski a tak się wszyscy barwą głosu ekscytowali , cmokali prawie śliniąc się do ów nadającej i co ? iii ccooo?? NIC - cisza w eterze a też ostatnie odcinki nie miały znacznego przebicia. W między czasie pianistka się pojawiła hi hi hi ha ha ha i kurtyna sali koncertowej opadła z hukiem.Nawet w swoim czasie miała jakieś przełożenia ( słuchalność) ale zdechła i nie widać by ktoś po niej płakał.Innych podcasterek wymieniał nie będę bo albo są niewidoczne nawet w ramach jednego radia ( innego niż enklawa) albo juz zakończyły działalność i nawet w rozmowach środowiskowych się o nich nie wspomina - najprawdopodobniej właśnie dlatego ,że były cieńkie , miałkie , pozbawione charakteru i kobiecości . Czyli dokładnie przeciwne do tego jaką osobowość eksploruje Becia.

  (Ci nieliczni co pamiętają stare czasy w Kontestacji wiedzą doskonale dlaczego tak piszę a reszta niech sobie pogoogluje przy okazji a też zrozumie.)

  Chwała i Cześć Cesarzowej Beciolandu ! ! !

, żeby skomentować.