Kulturalna Audycja Zkury 5 2014-01-30

Odpowiedzi na komentarze #1

Długość: 75min MP3 (72.1MB) RSS

Odcinek, w którym odpowiadam na 99% komentarzy. Audycja luźna, dla tych co lubią "gadanie o niczym", "lifestyl'owa", aczkolwiek nie pozbawiona kultury! Poruszam (leciutko) tematy: kryminał, Stephen King, kino ambitne, muzyka poważna, wizerunki podcasterów, architektura w Hiszpanii itd. A na początku recenzja polskiego filmu "WŚRÓD NOCNEJ CISZY" - produkcji z zimą w tle - coś dla miłośników śniegu, a także dla początkujących podcasterów. Dlaczego akurat dla nich? Odpowiedź w 75minutowym odcinku specjalnym!!!

Skura

Audycja o kulturze: filmie, muzyce, o książkach i wszystkim co związane ze słowem "kultura".

 • Karolina
  Karolina
  10 lat temu

  Dobre,dobre! I muzyka jaka dobra :)

 • Rafał Rowiński
  Rafał Rowiński
  10 lat temu

  :)

 • Marius
  Marius
  10 lat temu

  Zgodzę się ze Stefanem - komentowanie komentarzy na antenie było znakomitym pomysłem.

 • Stefan
  Stefan
  10 lat temu

  Znakomity pomysł z komentowaniem komentarzy na antenie. Myślałem, że to będzie tylko takie krótkie zahaczenie o temat, a okazało się że nie. Wręcz przeciwnie, każdy miał swoje pięć minut. Moim zdanie to miły ukłon w stronę słuchaczy i mi się podoba.

  Gdyby było tak, że zadam pytanie i usłyszę na nie odpowiedź na antenie. Damn, byłby to niezły odlot.
  Nie mogę się zdecydować czy mi się podoba ta kura z obrazka w czołówce czy nie. A może ona mi coś przypomina? Kurcze nie wiem. Nigdy im się nie przyglądałem ale teraz widzę, że mają strasznie dziwnie rozbudowane to czerwone coś wokół dzioba. Co to jest i po co?

  Czekam z nieskrywaną niecierpliwością na odcinek z Nelsonem M.. Chce wiedzieć jak jest, kim on rzeczywiście był i pokładam wielkie nadzieję, że wreszcie Skura odsłoni tę wielką tajemnicę. A o JFK to było w filmie Twierdza, tam się na końcu wyjaśniło kto zabił, ale tylko głównemu bohaterowi, damn :/

  PS Gdzie wymienić punkty na nagrody?

 • Shogun
  Shogun
  10 lat temu

  Spoko odcinek:)

, żeby skomentować.