Odpowiedź firmy Intersnack

Długość: 8min RSS

Wolę dmuchać na zimne i opublikować ich oświadczenie, sprostowanie w sprawie Bonusu w chipsach.

Żarłok

Żarłok is coming

 • stach
  stach
  7 lat temu

  <jakby co,="" to="" na="" przyszłość="" stare="" odcinki="" komentuj="" pod="" nowymi-bo="" ja="" pod="" stare="" teraz="" przypadkiem="" zajrzałem.="">
  Z tego co patrzyłem to MARKA Przysnacki podlega firmie Intersnack, która produkuje też orzeszki Felix. I z Sokołowem nie ma nic wspólnego. A Pitrek się ugiął bo po pierwsze powiedział nieodpowiednio, że jest CHEMIA (a zapewne z jakimiś tam prawami CHEMIA jest określona jako coś innego) i facet nie umie balansować na granicy niedopowiedzenia-mógł nagrać ten film o tatarze w taki sposób żeby dla widza wszystko było jasne a dla prawników-nic do zarzutu :) Trzeba mieć cojones - taki filmik - oświadczenie jest, i palec w oko firmie również :D Firma syta i Żarłok cały ;) Gdybym nagrał takie oświadczenie firmy powiedzmy za 2 lata [kiedy szacuję będę miał więcej widzów] to czuję że taki materiał poszedł by wiralowo, że hej. Pokazując jak można zagrać na nosie firmie, LITERALNIE spełniając jej żądania, ale w taki sposób, żeby jej się to odbiło czkawką.

 • Krzysztof z Bielska-Białej vel
  Krzysztof z Bielska-Białej vel
  7 lat temu

  Brawo, Żarłoku, znakomicie rozegrane, z humorem i do rzeczy! Tak się robi z firmą, której działowi prawnemu wydaje się, że jest państwowym urzędem!

  A czy firma Intersnack ma może coś wspólnego z marką Sokołów (której prawnik gnębił Piotrka Ogińskiego, a ten się, jak pamiętamy, ugiął, bo uznał, że z tfu! prawnikami nie ma żartów (przy czym nie do wszystkich prawników ten „przedrostek” należy odnosić, ale niestety w obecnym systemie do znacznej części))?

 • Stefan
  Stefan
  7 lat temu

  Tak tak, Kopyra z tego co mi wiadomo nie doczekała się godnej parodii. Kopsnij drina jest dowodem na to że tester win nadaje się do tego typu produkcji. Mi się podobało, może za dużo cięć ale napisy dopasowano fenomenalnie.
  Widziałeś może trailer Pokłosie 2? To jest dopiero majstersztyk :)
  https://www.youtube.com/wat...

 • Żarłok
  Żarłok
  7 lat temu

  No ale to nie jest parodia Kopyry chyba? :D Zrobili test wina, i tych i tych widziałem. Chociaż Kopsnij drina IMHO słabe. Zero pomysłu.

 • Stefan
  Stefan
  7 lat temu

  Kurcze, ale pomieszałem, bo myślałem że mówisz o https://www.youtube.com/wat...
  Ale te młodziaki byli i tak pierwsi (piersi), bo Published on 6 Nov 2014 :)
  Fraza jest bardzo popularna, plus odpowiednie tagi robią swoje. Podobno też to co znajduje się w komentarzach wpływa na wypozycjonowanie, czyli dużo komentarzy daje wyższe noty, albo pozwala znaleźć coś, pomimo, że tytuł filmyy jest zupełnie inny niż wpisana fraza.

 • Żarłok
  Żarłok
  7 lat temu

  Oryginał? Widziałem to tuż po premierze i z parodią to nie mialo za wiele wspólnego :) Dużo nabili wyświetleń jak na pierwszy film, czuję że fraza "wielki test X" dobrze się pozycjonuje, albo mają dużo znajomych na FB :)

  Co do Kopyry nie mam jakiegoś konkretnego pomysłu, jedyne co wiem na pewno, to że musi byćnagrany w kanciapie z kapslami w tle na korkowej tablicy i wszystko na jędnym ujęciu bez cięć.

 • Żarłok
  Żarłok
  7 lat temu

  haha :) you made my day :D

 • Pytajmierz
  Pytajmierz
  7 lat temu

  Drogi Żarłoku, podobno Heath Ledger przed wystąpieniem w filmie "Mroczny Rycerz" zamknął się w pokoju hotelowym, by starannie przygotować się do roli Jokera. Czemu odnoszę nieodparte wrażenie, że Heath miał wtedy sublokatora? :D

 • Stefan
  Stefan
  7 lat temu

  Wystarczy zapytać zaprzyjaźnionego kierowcę wywrotki, czy by nie był tak uprzejmy i nie zrzucił pół tony ogórków na szanownego Żarłoka :D

  Jeśli sparodiujesz Kopyre to to będzie parodia parodii. Tu mam oryginał: https://youtu.be/R03l9YQ1KFE

 • Żarłok
  Żarłok
  7 lat temu

  Będzie nieregularna seria, w której pokaŻe co niektórym kiperom internetu jak można z jajkiem recenzować piwo. czyli "Piwka żarłoka" gdzie w jednym odcinku będzie mix recenzji kilku piw, z różnych scenerii-taki kolaż pomixowany w jedno, żeby było dyamiczniej, śmieszniej i bardziej ciekawie. (choć parodię Kopyry też planuję ;)
  Następny odcinek się montuje, powoli będzie wyjście na dwór, a jego roboczy tytuł to "wyjście z ambolatorium" :)

  Aha, od pół roku trzymam sok do rozcieńcznia Łowicz OGÓRKOWY, ale nie mam odpowiedniej ekipy, żeby podczas testu rzucała we mnie ogórkami :)

 • Stefan
  Stefan
  7 lat temu

  Będzie odcinek w plenerze? Bo masz tam fajne widoki, chciałem popatrzeć jak tam teraz w górach wiosna się panoszy. Czekam na test czegoś do picia (Żarłoki czasami muszą być Pijakami, bez picia nie ma życia).

 • Stefan
  Stefan
  7 lat temu

  Kto ich tam wie. Mi się podobało xD
  Ale mogło im się nie spodobać:

  https://www.youtube.com/wat...

 • Żarłok
  Żarłok
  7 lat temu

  Za to, że przeczytałem słowo w słowo ich sprostowanie? :D

 • Stefan
  Stefan
  7 lat temu

  Genialne, super, nie ma zastrzeżeń.
  Mam nadzieję, że Cie nie pozwą.

, żeby skomentować.