Odcinek śmieszny

Długość: 62min MP3 (37,2MB) RSS

Jak w tytule. Wakacyjnie, spokojnie, trochę zbereźnie...

Becia

Prawniczek, czyli o prawie łopatologicznie

 • Stefan
  Stefan
  7 lat temu

  http://demotywatory.pl/4372...

 • Katzu
  Katzu
  7 lat temu

  jestem za a nawet przeciw !

 • Martin Lechowicz
  Martin Lechowicz
  7 lat temu

  O, to mi się spodobało: zbyt uproszczony i zbyt skomplikowany jednocześnie.

 • Animus
  Animus
  7 lat temu

  to może ja skomentuję te amerykańskie hece. To nie jest głupota Amerykanów, tylko system tak działa. Można iść z głupotą do adwokata (których jest cała masa) i wtedy taki prawnik powie 'ok pozwiemy ich, a ja biorę 40% odszkodowania'. Więc co komu szkodzi?
  Inna sprawa jest taka, że takie słynne przypadki wygrywania odszkodowania o głupoty są bardzo rzadkie. Oczywiście jest to medialne i kazdy z nas czytał o jakie to głupoty można kogoś pozwać i wygrać. Ale chyba dlatego te sprawy są tak sławne, bo są tak rzadkie :)

 • Lukszmar
  Lukszmar
  7 lat temu

  O i znowu przegapiłem odcinek, ale musiałem wyjechać do Krakowa - znowu ważne sprawy, a w środę najprawdopodobniej jadę na tydzień na Mazury, toteż znowu mnie nie będzie :P. Na pocieszenie powiem Beciu, że możesz zobaczyć jak wyglądam - są zdjęcia z ostatniego spotkania w Lublinie u Martina, na stronie odwykowej na facebook (ten w niebiesko-białej koszulce z kołnierzem to ja :D).

  Beciu, ale Ty nie masz wolnego w pracy chyba teraz, więc tam się pewnie w wakacje też mogą ciekawe rzeczy u Ciebie dziać, co :). Gdyby cos było to zrób audycję.

  Portfel wziął, bo postanowił sobie dorobić oczywiście :P.

  Kurcze, ale te dziewczyny mają fantazje - 5 chłopaków chciała żeby ją zgwałciło xD.

  Łeee litości ludzie, kąpiele w nasieniu. Beciu to Twój mąż ma z Tobą niezłą zabawę co ;). Swingersi się z Was zrobią jeszcze :P.

  To jest tylko audycja, dla ludzi z poczuciem humoru i zboczeńców :P.

  Oglądałem ten serial Cobra Oddział Specjalny, ale to było lata temu.

  Ja odszedłem od kościoła katolickiego, bo tam Boga w tym wszystkim nie widziałem jakoś i generalnie uważam, że chodzenie tam jest nudne i zbędne.

  Haha, nie ma jak w piwnicy produkować bomby. Ja w sumie mógłbym zrobić audycję naukową, gdybym miał więcej czasu do dyspozycji. Byłoby tam np. o materiałach wybuchowych, ale jeszcze by mnie Obama ścigał :P. Polak potrafi :D.

  Eeee, jaki cyber przestępca oddał by taki pomysł genialny. Lepiej samemu go wykorzystać jak się jest cyber przestępcą i zarobić miliony i se kupić te Ferrari :P.

  Martin! Becia chce alimenty w postaci Ferrari ;P.

  Może ta dziewczyna liczyła, na to że będzie miała identyczny kolor do włosów jak jej naturalny... Fakt, to Ameryka :D. Haha, pamiętam ten odcinek Bundych, ale to jednak jest trochę pesymistyczna wizja rzeczywistości i w krzywym zwierciadle - nie wszyscy amerykanie tacy są :). Polska ma z kolei swoje wariactwa.

  Przejechał po ręce złodziejowi, podczas próby kradzieży jego samochodu i złodziej dostał odszkodowanie xD. Debilizm w czystej postaci. Nie wiem czy się śmiać czy płakać.

  Haha Beciu, jak Cię kiedyś Ci wielcy murzyni dopadną to będziesz miała :P.

  Pozywanie Boga, to jest chyba szczyt debilizmu xD.

  Nie. Po przesłuchaniu tej audycji Beciu i Kudłaty mam dosyć idiotów póki co. Ech i jak tu miłować niektórych ludzi...

 • msciwoj
  msciwoj
  7 lat temu

  nie oceniałem w ogóle. Rzadko to robię, uważam ten system z gwiazdkami za zbyt uproszczony i zbyt skomplikowany jednocześnie. .

 • Becia
  Becia
  7 lat temu

  a to ty mi dałeś taką niską ocenę?

 • msciwoj
  msciwoj
  7 lat temu

  Ciekawy i fajny odcinek, ale nie zaśmiałem się ani razu. Bywa.

  Nie przestawaj nagrywać, Prawniczek to jedna z lepszych audycji w Enklawie!

, żeby skomentować.