Kąpiel w dźwiękach

Długość: 83min MP3 (50MB) RSS

Dziś wyjątkowo archiwalny odcinek z serii Beciowy Odcinek Cykliczny - opowiadam o spa, masażach i innych przyjemnościach.

Becia

Prawniczek, czyli o prawie łopatologicznie

 • Jacek
  Jacek
  6 lat temu

  @Kazimierzu

  Zwracam się tak bo na króla sobie nie zasłużyłeś , na pazia też nie. Po pierwsze odPaJcHoL się do Beci i jej odcinków prawniczka !

  W Twoim skrzywionym mniemaniu to Becia powinna się tam wybrać z farmaceuta i może jeszcze lekarzem toksykologiem ? Wiesz , jakbyś wpłacił parę tys. złotych na jej audycję to może i by było o czym gadać a tak lejesz tylko żółć na lewo i na prawo.
  Mnie obrzydzaja takie wywody jak ten Twój bo z jednej strony domagasz od Beci bezustannego śledzenia zmieniajacego się prawa czy też jego analizy w czym akurat Becia posiada pewien zestaw kompetencji i robi to w swojej audycji jeszcze od czasów jak Ty na samochody mówiłeś "brum brumy".Z drugiej strony natomiast oczekujesz wiedzy z pogranicza medycyny i mikrobiologii w audycji gdzie Cesarzowa włacza luźniejszy bieg co akurat przekłada się na dobra słuchalność. Mam nadzieje ,że sobie samemu stawiasz równie wysoka poprzeczkę.

 • Kaziq
  Kaziq
  6 lat temu

  Dałem dwie gwiazdki, ale potem doczytałem, że to z archiwum, więc zmieniłem na 3. Dlaczego tak mało? Po pierwsze: to audycja o prawie, a tu cały odcinek zupełnie o czym innym. Po drugie: ten odcinek mi się najmniej podoba z twoich wszystkich (ze względu na treść). "Zostaje przywrócona odpowiednia częstotliwość komórkowa" i podobne sformułowania to standardowy pseudomedyczny bełkot, nastawiony na zrobienie wrażenia profesjonalizmu. Nie twierdzę, że to (gongi itp.) nie działa, bo działa, przynajmniej uspokajająco i rozluźniająco, sądząc po relacjach. Ale ilość dodatkowych bzdur, jakie się przy tej okazji próbuje wcisnąć, mnie to wszystko skutecznie obrzydza.

  Jeszcze uściślę, że ten komentarz nie jest przeciwko tobie, Beciu :). Moja krytyka dotyczy tylko informacji, które przedstawiłaś (moim zdaniem trochę za bardzo bezkrytycznie).

 • Becia
  Becia
  6 lat temu

  smok mnie nie prześladuje. audycja jest sprzed 3 lat i dopiero jak jej słuchałam, to mi się przypomniało, że on do mnie wracał. spa było fajne, demonów w sobie nie mam, smoków też już nie widuje, więc dobrze jest :)

 • Michał
  Michał
  6 lat temu

  Hum, ale ten smok to idealnie pasuje jak demon i jeszcze zamienia się w węża? (wydłuża mu się szyja i tylko nią rusza), do tego cały czas Cie teraz prześladuje?
  Oczywiście w te brednie nie wierze, tak tylko sobie bredzę. :)

 • Becia
  Becia
  6 lat temu

  i taki właśnie miał być :)

 • Lukszmar
  Lukszmar
  6 lat temu

  O coś ze swojego archiwum Beciu wynalazłaś ciekawego - fajna odmiana moim zdaniem. Możesz co jakiś czas coś takiego puszczać :). Tym bardziej, że ja Cię nie słuchałem w czasach kontestacji. Przy czym, oczywiście o prawie najbardziej bym chciał posłuchać w tej audycji.

  Ja próbowałem kiedyś medytować - zawsze zasypiałem :P.

  Co do masaży i innych zabiegów to nie próbowałem - szkoda mi pieniędzy na to :P. Generalnie ja chyba jednak tego nie potrzebuję - wolę samą siłownię. Natomiast moja narzeczona Ania możliwe, że tak. To by się zrelaksowała teraz bardziej. Może jej zafunduję wizytę w spa :).

  Tak, kąpiel w dźwiękach czy masaż brzmi ciekawie, ale misy i gongi... to nie brzmi już tak zachęcająco jak dla mnie. Liczyłem na inne dźwięki.

  Beciu jak zrobiłaś kurs masażu, to ja na miejscu Twojego faceta bym prosił o masaż raz w tygodniu co najmniej ;).

  O rzeczywiście to był trochę odcinek jak z wróżką z Polsatu :P. Taki jakby intymny i mistyczny...

 • Jacek
  Jacek
  6 lat temu

  To była kąpiel w Beciolandzie. Kąpiel pełna rozkoszy i liryzmu.

  Chwała Cesarzowej!

, żeby skomentować.