Niewiara w siebie

Długość: 67min MP3 (48.1MB) RSS

Posłuchaj jak wyglądał konkurs na udział w Big Brother, konkurs na produkcję alkoholu i jaki konkurs można można wygrać marijuaną! Rozmawiamy o startowaniu w konkursach i o wierze w siebie. Posłuchaj i napisz w komentarzu w jakich konkursach ty brałeś udział.

Starszyzna Enklawy

Co tydzień w poniedziałek prowadzący programy w Enklawie zbierają się, aby udzielać słuchaczom rad. Stąd nazwa: rada starszych. Poza radami rozmawiają na temat wolności, tworzenia, konformizmu, projektów, pomysłów i wszystkiego co jest fajne w Enklawie.

Kiedy nadający zaczyna nadawać swoją audycję, system automatycznie to wykrywa i wysyła powiadomienia mailem.

Jeżeli zapisałeś się i wybrałeś powiadomienie jednorazowe, twój mail zostanie automatycznie usunięty z bazy danych po wysłaniu maila. W każdym mailu razem z powiadomieniem przychodzi link dezaktywacyjny. Kiedy ci się program znudzi, kliknij tylko w link i powiadomienia się skończą.

Jeżeli podajesz swój mail po raz pierwszy, dostaniesz najpierw mail z prośbą o potwierdzenie, że to ty wypełniłeś ten formularz a nie jakiś głupi automat. Chodzi o to, żeby nikt nie dostawał przypadkiem maili, których nie chciał dostawać.

System powiadomień to nie jest serwis newsletterowy! Nie dostaniesz nigdy nic innego niż tylko powiadomienie. Żadne twoje dane nie zostają zapamiętywane i jeżeli nie korzystasz z powiadomień twój mail się usunie. Jeżeli chcesz dostawać newsletter albo inne powiadomienia, znajdziesz to wszystko w ustawieniach konta.

Aha, i powiadomienie dotyczy tylko tego programu, do którego się zapisałeś. Więc jeżeli chcesz dostać powiadomienia o innych audycjach, musisz się zapisać oddzielnie.

Ten system napisałem ja osobiście i działa w całości na moim serwerze, więc możesz być pewny, że żadna zewnętrzna firma niczego nie podgląda, nie podsłuchuje i nie czyta.

Martin Lechowicz

Nie przegap audycji!

Ta audycja jest na żywo. Zostaw swój mail, a automat przyśle ci powiadomienie kiedy prowadzący zacznie nadawać na żywo.

więcej informacji...
 • stach
  stach
  10 lat temu

  Bardzo fajny odcinek, dobra rada się zebrała:) I wiara w siebie to jest proble, czy konkursy czy szukanie nowej pracy, ja mam duży problem i ciężko tak co dnia usiąść i napisać jakąś aplikacje chociaż pół godziny, a jak sie już zacznie to czas sie kończy i trzeba co innego robić i jak tu se radzić z tym?

 • BMBM
  BMBM
  10 lat temu

  Dobry odcinek ;)

 • Shogun
  Shogun
  10 lat temu

  O, to nikt nie ma tutaj problemów z wiarą w siebie?

, żeby skomentować.