Co Ałtor Miał Na Myśli 5 2014-03-31

Co Ałtor Miał Na Myśli- Jak Mariański Rów [+KONKURS]

Długość: 26min MP3 (24,5MB) RSS

W tym odcinku WIELKI KONKURS dla słuchaczy i interpretacja piosenki WODZA pt. Jak Mariański rów. Szczególnie polecam i zapraszamy do słuchania :)

Waldek i Kudłaty

Audycja ma budzić kreatywność, pokazywać niekonwencjonalne podejście do literatury, historii i muzyki - ale przede wszystkim rozbawiać. W czasie programu interpretujemy rozmaite wiersze, piosenki, opowiadania, filmy, a nawet zawirowania historyczne. Po czym wysnuwamy niewiarygodne (ale prawdziwe!) intencje autora. Drogą dedukcji kroczymy za wielkimi artystami i mierzymy się z nieobliczalnym potworem wyobraźni. "Co Ałtor Miał na Myśli" to audycja rozrywkowa, nagrywana co tydzień lub dwa.

 • Waldek
  Waldek
  9 lat temu

  to tak nie działa ( i plus jeden)

 • Sylwek
  Sylwek
  9 lat temu

  Nigdy nie jest za dużo odzywania się!

  P.S. Dawaj nabijemy jeszcze 7 komentarzy, to Waldek będzie miał swoje upragnione 10 :P

 • Grabix
  Grabix
  9 lat temu

  Za mało mówiłem? To sobie poszukaj odcinka o Panu Samochodziku, i powiedz, czy mało mówiłem. Linku nie podam, bo za dużo osób posłucha, a nie polecam :P

 • Grabix
  Grabix
  9 lat temu

  Ja pier*elę, ale skomplikowany konkurs - szczególnie nagroda O_o, rozbawiło mnie to dogłębnie... :D

 • Sylwek
  Sylwek
  9 lat temu

  Aaa, zapomniałem, że Grabix występował już wcześniej. Widocznie się za
  mało odzywał, żebym go wtedy zapamiętał w tej audycji ;-) .

  Tak uważnie słuchałem formuły konkursu, że zamiast opisać Zwłaszcza, to go narysowałem. A jak jeszcze raz posłuchałem tego fragmentu, to już było zrobione. Więc, cóż, dołączę rysunek, nawet, jak to nie pójdzie na konkurs :) . Pomysł był prosty - audycja kosmiczna, to i Zwłaszcz siadający na parapecie, jako symbol audycji, musi być tak samo kosmiczny :)

, żeby skomentować.