naucz się liczyć

Długość: 46min MP3 (27,8MB) RSS

otrębowe eko talerze. Stonoga kontra Sokołowski. zaklejanie ust przed ubikacją. i na koniec zupa z trupa :)

Becia

Prawniczek, czyli o prawie łopatologicznie

 • Becia
  Becia
  6 lat temu

  nie krytykuję młynarza, a już na pewno się nie oburzam. bardzo popieram jego pomysł na biznes i dlatego właśnie o nim mówię. nie podoba mi się, że bierze dotacje unijne, tak samo jak nie podoba mi się cała unia, ale zauważam też, że jak musi to niech bierze, no już trudno jak inaczej się nie da, to się nie da. to po pierwsze. i wiem, że na mnie się płaci, ale płaci się dlatego, że ludzie chcą przychodzić do sądu i chcą mieć tu sprawy, bo sami się dogadać nie umieją. gdyby nie było ludzi, nie byłoby mnie, podatki byłyby mniejsze, a radio Enklawa nie miała by sensu istnienia, czyli mojej audycji ;) to po drugie.

 • stach
  stach
  6 lat temu

  Dotacje to zło, które psuje rynek.

 • peter
  peter
  6 lat temu

  Krytykujesz młynarza że stara się o dopłaty z uni ponieważ jak mówisz to ty i inni podatnicy za to płacą. Więc uswiadom sobie że to właśnie tacy przedsiębiorcy jak ten młynarz i inne małe i średnie przedsiębiorstwa płacą najwięcej podatków aby utrzymawać panią Becie w sądzie na panstwowej posadce a nie odwrotnie !!!!!!! poczytaj sobie statystyki zanim jeszcze raz oburzysz się na kogoś kto chce rozwinąć biznes korzystając ze środków unijnych. Pozdrawiam Peter

 • stach
  stach
  6 lat temu

  Przechytrzyłaś mnie! Na pohybel gramatyce :D

 • Becia
  Becia
  6 lat temu

  a kto tak powiedział? :D

 • stach
  stach
  6 lat temu

  Mówi się "dziewiąty kwietnia" a nie "dziewiąty kwiecień" ;)

 • Martin Lechowicz
  Martin Lechowicz
  6 lat temu

  Fajne i prawnicze.

 • Becia
  Becia
  6 lat temu

  jak to w rodzinie ;)

 • Lukszmar
  Lukszmar
  6 lat temu

  Ja pozdrawiam Ciebie Beciu, najlepsza podcasterko i super kobieto :D.

  Dobry ten młynarz :). Firma z dotacji też może odnieść sukces. Chociaż większość pewnie nie odnosi :P.

  Co tym ludziom odbija z zaklejaniem ust taśmą... Też nie jestem za wychowaniem bez dyscypliny i dopuszczam możliwość dania klapsa, ale bez przesady. Może byli na kursie prowadzonym przez BORowców ochraniających Komorowskiego :P.

  Hehe, ukrócić Sokołowskiego. To już jest istna wojenka między nimi Beciu i parodia się z tego robi.

  Szanujmy się nawzajem ludzie! Nie podchodźcie z góry chamsko do policji nawet jeśli nie macie o nich dobrego zdania, bo jak ktoś podchodzi z góry chamsko to im się od razu "załącza agresor".

  Potrzebne są gruntowne zmiany w prawie od górne. Bez tego nie da rady moim zdaniem Beciu. Policja musi stać na straży sensownego prawa. Powinno się powywalać łapówkarzy, złodziei, sadystów, itp. i zatrudnić nowych uczciwych chcących zrobić coś dobrego, dla społeczeństwa. Powinni być oni dobrze opłacani, bo się dla nas narażają.

  Marihuana to nie jest zło. Jest jak alkohol. Moim zdaniem kto chce może palić od czasu do czasu (jeśli jest dorosły czy rodzice mu pozwolą). Tylko lepiej nie za często bo zdrowe to to raczej nie jest. Chociaż jak ktoś jest dorosły to w sumie może palić ile chce, ale na własną odpowiedzialność. Generalnie zezwalałbym dopóki ktoś nie zagraża innym ludziom.

  Gry komputerowe to jest po prostu e-sport Beciu. Popularne to się zrobiło, więc firmy płacą ludziom za granie w mistrzostwach, bo inni chcą to oglądać.

  Uuu to teraz w rodzinie mops i szczurki - ciekawie :).

, żeby skomentować.