Lewatywa Mózgu 4 komentarze 2021-05-18

Martin się rozsierdził!

Długość: 116min MP3 (69.7MB) RSS

Licznik strat, pedofilia po angielsku, Teksas czy Taiwan i długa rozmowa ze słuchaczem co bronił lockdown i restrykcje. A na koniec rzadko spotykane wybuchy emocji, bo rozmowy o mocy silników ztrigerowały prowadzącego jak rzadko.

Martin Lechowicz

Program satyryczny, rozrywkowy i edukacyjny.

Martin Lechowicz promuje wolność, komentuje, wyolbrzymia i przesadza. Niejednokrotnie godzi w wartości.

Sztandarowy program radia Enklawa.

Kiedy nadający zaczyna nadawać swoją audycję, system automatycznie to wykrywa i wysyła powiadomienia mailem.

Jeżeli zapisałeś się i wybrałeś powiadomienie jednorazowe, twój mail zostanie automatycznie usunięty z bazy danych po wysłaniu maila. W każdym mailu razem z powiadomieniem przychodzi link dezaktywacyjny. Kiedy ci się program znudzi, kliknij tylko w link i powiadomienia się skończą.

Jeżeli podajesz swój mail po raz pierwszy, dostaniesz najpierw mail z prośbą o potwierdzenie, że to ty wypełniłeś ten formularz a nie jakiś głupi automat. Chodzi o to, żeby nikt nie dostawał przypadkiem maili, których nie chciał dostawać.

System powiadomień to nie jest serwis newsletterowy! Nie dostaniesz nigdy nic innego niż tylko powiadomienie. Żadne twoje dane nie zostają zapamiętywane i jeżeli nie korzystasz z powiadomień twój mail się usunie. Jeżeli chcesz dostawać newsletter albo inne powiadomienia, znajdziesz to wszystko w ustawieniach konta.

Aha, i powiadomienie dotyczy tylko tego programu, do którego się zapisałeś. Więc jeżeli chcesz dostać powiadomienia o innych audycjach, musisz się zapisać oddzielnie.

Ten system napisałem ja osobiście i działa w całości na moim serwerze, więc możesz być pewny, że żadna zewnętrzna firma niczego nie podgląda, nie podsłuchuje i nie czyta.

Martin Lechowicz

Nie przegap audycji!

Ta audycja jest na żywo. Zostaw swój mail, a automat przyśle ci powiadomienie kiedy prowadzący zacznie nadawać na żywo.

więcej informacji...
 • michalplat
  michalplat
  2 lata temu

  Oo, powiedz Martin że ten kto twierdzi że "auto poniżej 2 litrów to nie auto" to Hubert. Wy tak świetnie prowadzicie rozmowy, że możecie gadać nawet o chorobach wenerycznych i ja w to wchodzę :)

 • Lukszmar
  Lukszmar
  2 lata temu

  Tak w Polsce przez różne efekty (i nie tylko tu w sumie) teraz ludzie mają świra na punkcie pedofilii i kontaktów dorosłych z młodzieżą.

  W górę serca i socjal, dla wszystkich! ;-)

  Przy okazji, czy to aby nie jest tak, że zbyt duży rozwój w państwie i bogactwo będzie zawsze prowadzić do coraz większego socjalizmu i biurokratyzacji życia oraz stopniowego zmniejszania się wolności... Ja mam takie podejrzenia. Stad tak sobie myślę, że warto celować z przeprowadzką w kraje średnio rozwinięte. To znaczy takie, które z jednej strony nie są bogatymi molochami pełnymi regulacji, a z drugiej takie w których jest jeszcze prąd, internet i nie biegają ludzie ludzie z bronią i maczetami po ulicach strzelając do siebie. Tajwan brzmi ciekawie...

  Bardzo ciekawa strona: straty Nie znałem. Dzięki Martinie!

  Ja mogę jedynie dodać do dyskusji covidowej, że pewnie władze czekają, aż większość ludzi w Polsce się zaszczepi, bez względu na to czy to sensowne czy nie.

  Heh, wiedziałem Martinie, że z tobą nawet program o motocyklach nie może być bez kontrowersji :-D. Ja osobiście nigdy na motorze nie jeździłem, ale popatrzyłem sobie na 125 i one wydają się w zupełności wystarczające.

 • Eustachy
  Eustachy
  2 lata temu

  Druga fala - bo dzieci poszły do szkoły. Od października w mojej szkole nie wymagano totalnego zamaskowania. Nauczyciele mieli prawo polecić na swoich zajęciach noszenie maseczek, jeśli się bali. Na przerwach było zalecenie. Ale było rozwiązanie - nauczyciel nie musiał wymagać maseczek na zajęciach, a przerwę mógł robić tak, żeby jego klasa nie spotkała innych. W takim przypadku maski na przerwach były absurdem. Większość uczniów nie nosiła. W szkole było kilka przypadków (szczególnie gdy wyjeżdżali za granicę i musieli robić testy - i wylosowali "zarazę")Żaden uczeń nie przywlókł "zarazy" z domu i nikt do domu nie wyeksportował. Szkoła techniczna - zajęcia od początku półrocza odbywają się stacjonarnie jest ze 4 setki uczniów (no może 200 stale w szkole).
  Może to jeden wyjątkowy przypadek takiej szkoły - a wszystkie inne roznoszą "zarazę".
  Z okazji 1 listopada zorganizowano we wszystkich szkołach tygodniowy lockdownek i wtedy szwagierka oddała mi gratis jakieś choróbsko, zabójcze: trwało 40 godzin (piątek 23-cia do niedziela ok. 15-tej). Poza tym w kościołach, w których bywam jest niewiele osób w maseczkach (no tylko w jednym) bo w drugim nie było nikogo. Żadnego zarażania.

 • Eustachy
  Eustachy
  2 lata temu

  Odnośnie tego, że to nie przez lockdown umierają. W Polsce były przypadki, że ludzie umierali na wyrostek robaczkowy, bo zamiast leczyć, odsyłano ich na testy.

, żeby skomentować.