Martin Lechowicz ma COVID

Długość: 15min MP3 RSS

Mam objawy choroby COVID-84. Dlatego zamiast piosenki, krótki utwór muzyczny. Ale wiem co zrobić żeby COVID zniknął. Akcja zaczyna się 1 listopada 2020. Nie zapomnij i daj linka, bo inaczej zabijesz babcię, egoisto.

Martin Lechowicz

Rewolucja w edukacji! Rewolucja w prawie! Rewolucja w życiu! Rewolucja jak socjal: dla każdego i bez konsekwencji! Włącz słuchawki i buntuj się. Ironizuje: Martin Lechowicz

 • Martin
  Martin
  3 lata temu

  Ludzie już sami nie wiedzią na co są bardziej wściekli. Teraz to już bez różnicy, ważne że widzą, że źródłem wszystkiego jest rząd, parlament i jego zamordyzm.

  Tylko prezydent nie jest źródłem niczego, bo to c...

 • michalplat
  michalplat
  3 lata temu

  4. Generalnie wszyscy mają w dupie covid-84 bo przecież Trybunał Konstytucyjny wydał wyrok, że nie można robić aborcji z jednego dotychczas dopuszczalnego powodu. Stwierdzili więc, że idą na protest, bo co z tego że nie mamy już wolności obywatelskiej ale ABORCJA, no ale zawsze to protest. I tutaj zaczyna się ciekawie.
  5. Wielki Imperator Rzeczpospolitej Polskiej PiSowskiej Jarosław w orędziu do obywateli apeluje żeby wyjść na ulicę i walczyć z prostującymi, bo brzydko protestują i się spotykają w grupach większych niż 5 osób. Jarzycie to?

 • michalplat
  michalplat
  3 lata temu

  To tylko czekać aż jakiś dziadek (przed 70. rokiem życia) się posłucha, wsiądzie w malucha i będzie rozjeżdżał protestujących. (nie zachęcam, mówię tylko że ten mały człowiek nie wie co to konsekwencje słów i myśli że jest jakąś matką boską smoleńską)

  A protestujący już zapomnieli o co protestują, teraz mówią "jebać pis" i "wypierdalać", co jest moim skromnym zdaniem nieco lepszym powodem do protestu, ale ciekawe to tak społecznie/psychologicznie że się zapomina po co się przyszło.
  Aa i są jeszcze naziole, zn się łysi chłopcy Bosaka którzy bronią budynków kościelnych przed Lewakami. Czasem pokojowo z transparentami "My też nie popieramy władzy, ale walczcie z PiSem nie z TRADYCJĄ" (chyba powinniśmy dodać "Fiddler on the Roof" do filmów szkolnych). No a czasem się biją z Lewakami - wreszcie okazja do pobicia się poza stadionem.

  Wnioski? Nic tu nie ma sensu :D Ale jest ciekawie, a Martin dużo nagrywa.

 • michalplat
  michalplat
  3 lata temu

  Jest jedna zaleta Covid-84, odpalasz się zawsze Martin i jest dużo materiałów :D Ale oprócz tego to ja może doniosę o najnowszych objawach Covid-94 w Polsce:

  1. Premier na konferencji 23. października zalecił seniorom po 70. roku życia zostać w domu, nazajutrz się okazało, że zalecenie stało się objawem i w rozporządzeniu wydanym po 23:00 tegoż samego dnia zostało napisane, że im nie wolno, chyba że pracują lub muszą wyjść bo to konieczne, lub idą do kościoła. Także PenIS emerytom w rzyć, ale oni się nie przejmują, chociaż w całej pandemii nikt ich nie pytał o zdanie czy oni chcą żeby się tak nad nimi trząść, czy im już się po tych 70 latach jeszcze chce żyć.

  2. Młodzież do 16 roku życia na mocy tego samego rozporządzenia ma nie wyłazić w godzinach 8-16, nie pytajcie dlaczego, ja serio nie wiem.

  3. Rząd wprowadza ustawę, że lekarz lub felczer gdy stwierdzą że jesteś podejrzany o covid, mogą Cię związać pasami lub tym co mają pod ręką, żeby Cię wyleczyć. Teoretycznie na 4h, ale potem można przedłużać do 24h. Aa i mogą poprosić żandarmów żeby im pomogli jak się będziesz stawiał.
  (reszta w kolejnej wiadomości)

, żeby skomentować.