Lewatywa Mózgu 1 komentarz 2021-05-25

Jak Niemcy zamknęli Polaka za nadmiar twarzy

Długość: 128min MP3 (76.5MB) RSS

W tym programie: czy zamykanie szpitali to nieumyślne ludobójstwo, wywiad z prawdziwym ratownikiem medycznym, opowieści o Niemcach i Wielkej Brytanii, o tym co jeden Polak śpiewał zamknięty w niemieckim więzieniu za zbrodnie przeciwko maseczkom, i wiele innych dziwnych telefonów.

A na koniec Martin zjechał jeszcze polskich przedsiębiorców za tchórzostwo i bezjajeczność.

Źródło wyliczeń z pierwszej części audycji możecie znaleźć tutaj: https://dziennikzarazy.pl/21-05-pompowanie-statystyk-pompowanie-kasy

Martin Lechowicz

Program satyryczny, rozrywkowy i edukacyjny.

Martin Lechowicz promuje wolność, komentuje, wyolbrzymia i przesadza. Niejednokrotnie godzi w wartości.

Sztandarowy program radia Enklawa.

Kiedy nadający zaczyna nadawać swoją audycję, system automatycznie to wykrywa i wysyła powiadomienia mailem.

Jeżeli zapisałeś się i wybrałeś powiadomienie jednorazowe, twój mail zostanie automatycznie usunięty z bazy danych po wysłaniu maila. W każdym mailu razem z powiadomieniem przychodzi link dezaktywacyjny. Kiedy ci się program znudzi, kliknij tylko w link i powiadomienia się skończą.

Jeżeli podajesz swój mail po raz pierwszy, dostaniesz najpierw mail z prośbą o potwierdzenie, że to ty wypełniłeś ten formularz a nie jakiś głupi automat. Chodzi o to, żeby nikt nie dostawał przypadkiem maili, których nie chciał dostawać.

System powiadomień to nie jest serwis newsletterowy! Nie dostaniesz nigdy nic innego niż tylko powiadomienie. Żadne twoje dane nie zostają zapamiętywane i jeżeli nie korzystasz z powiadomień twój mail się usunie. Jeżeli chcesz dostawać newsletter albo inne powiadomienia, znajdziesz to wszystko w ustawieniach konta.

Aha, i powiadomienie dotyczy tylko tego programu, do którego się zapisałeś. Więc jeżeli chcesz dostać powiadomienia o innych audycjach, musisz się zapisać oddzielnie.

Ten system napisałem ja osobiście i działa w całości na moim serwerze, więc możesz być pewny, że żadna zewnętrzna firma niczego nie podgląda, nie podsłuchuje i nie czyta.

Martin Lechowicz

Nie przegap audycji!

Ta audycja jest na żywo. Zostaw swój mail, a automat przyśle ci powiadomienie kiedy prowadzący zacznie nadawać na żywo.

więcej informacji...
 • Lukszmar
  Lukszmar
  2 lata temu

  To czy wirus "żyje" czy nie to chyba kwestia dyskusji - zależy jak definiujemy życie. Na pewno nie żyje w tak "głębokim" sensie jak ludzie. Nie mniej jednak jakby wszedł tu jakiś biolog to by zaraz się przyczepił i powiedział, że wirusy są żywe i ludzie są żywi. Tylko, że ludzie mają większe potrzeby i są bardziej skomplikowani, ale podstawa istnienia ciała fizycznego jest taka sama - odżywianie się, wydawalnie, oddychanie, itd. To są pewne mechanizmy niezależne od naszej woli, zaprogramowane w nas i potrzebne do istnienia w tym świecie. W sumie to ciekawe pytanie - jak byś Martinie zdefiniował "życie"? Co to znaczy "żyć" według ciebie?

  Odnośnie telefonu Karoliny - w trakcie słuchania pogubiłem się jaki temat był pierwszy, drugi, itd - sory :-P.

  Ale te wzrost/spadek o 130000 to tylko w teorii, bo jak rozumiem nikt nie wie czy ktoś naprawdę by umarł czy nie..? Czy może ktoś już zbadał, że rzeczywiście śmiertelność na inne choroby w okresie pandemii wzrosła?

  O Dominika pracuje w przedszkolu teraz - porzuciła ostatecznie staruszków :-P.

  Polak w Niemieckim więzieniu w czasach pandemii i śpiewa pieśni - piękne! :-D

  Taaa, protesty przedsiębiorców w Polsce to jakiś żart..

, żeby skomentować.